Syn Józefowicza zagra w "M jak miłość". Podobny do ojca?

Magdalena Barszczak 16.10.2018
Janusz Józefowicz
Fotografia: TRICOLORS/East News

Lepszego początku kariery nie mógł sobie wymarzyć!

Syn Józefowicza rozpoczyna karierę telewizyjną. Show-biznes ostatnio regularnie się o niego upomina. 25-letni Jakub Józefowicz dołączy m.in. do obsady "M jak miłość". Jednak to nie wszystko!

Jakub Józefowicz w "M jak miłość"

Najwyraźniej syn jednego z najpopularniejszych choreografów i reżyserów w kraju postanowił pójść w ślady taty. Zresztą, to właśnie on zaszczepił u Kuby miłość do teatru i sztuki oraz "filmowego bakcyla"

Bardzo dużo czasu spędzaliśmy razem za kulisami teatru, wyjeżdżaliśmy razem na wakacje lub święta. Pamiętam, jak na małej chorwackiej wyspie mieszkaliśmy w domku, w którym nie było prądu. Ładowaliśmy laptopa za pomocą agregatu, aby móc obejrzeć w nocy "Latający cyrk Monty Pythona", całe 45 odcinków, tylko przy świetle gwiazd - opowiadał na łamach magazynu "Party".

Lepszego początku kariery 25-latek nie mógł sobie wymarzyć. Wkrótce zobaczymy go w jednym z najpopularniejszych seriali w Polsce "M jak miłość". Na razie nie wiadomo, kogo zagra, ale z pewnością widzowie go zapamiętają.

Wszystko zacznie się od sceny kaskaderskiej, więc to będzie mocne wejście. Zdjęcia kręcimy już teraz, ale na ekranie telewizorów. Jakub pojawi się dopiero w lutym – zdradziła Karolina Baranowska z produkcji serialu. 

Ale to nie wszystko! Trochę wcześniej Kuba zadebiutuje na wielkim ekranie. Razem ze Maciejem Stuhrem i Agnieszką Więdłochą będzie można go zobaczyć w 2. części słynnej komedii "Planeta Singli". Wróżycie mu karierę?

Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów