Już jest oficjalny zwiastun "Stranger Things 3"! Netflix zapowiada lato pełne wrażeń

"Stranger Things 3": Dustin, Eleven i Mike
Fotografia: YouTube/Netflix

"Stranger Things" już latem wraca na Netflixa! W sieci pojawił się nowy, oficjalny zwiastun serialu. Nie możemy się doczekać premiery!

Netflix w końcu zaprezentował oficjalny zwiastun jednego z najbardziej wyczekiwanych seriali tego roku! Chodzi oczywiście o 3. sezon "Stranger Things". Jest to jeden z najpopularniejszych seriali amerykańskiej platformy filmowej. Do tej pory musieliśmy pocieszyć się jedynie krótkimi trailerami. Teraz przyszedł czas na pełny, prawie 3-minutowy zwiastun zapowiadający kolejny sezon "Stranger Things". Od pewnego czasu wiemy też, kiedy odbędzie się premiera 3. sezonu na Netflixie!

Zobacz także: 5 seriali 2019 roku, których nie możemy się doczekać!

Stranger Things 3: oficjalny zwiastun

"Stranger Things" na Netflixa powróci już 4 lipca! Najnowszy zwiastun, który został opublikowany przez platformę, podgrzewa atmosferę przed premierą. Zapowiada naprawdę mroczne, ale również ekscytujące widowisko. 

Jedno lato może zmienić wszystko - możemy przeczytać w zapowiedzi Netflixa.

3. sezon "Stranger Things" osadzony będzie w 1985 roku. Od poprzedniej odsłony będzie oddalony o zaledwie kilka miesięcy. Ponownie na ekranie pojawią się główni bohaterowie: Eleven, Mike, Dustin, Lucas, Will oraz Joyce, Nancy, Jonathan, Max i Steve. Wszyscy grający dotychczas aktorzy postanowili kontynuować swoją pracę w serialu. 

Nie jesteśmy już dziećmi. Mam na myśli to, że chyba nie sądziłeś, że będziemy całymi dniami znowu siedzieć w piwnicy, grając w gry przez resztę naszego życia - mówi Will w zwiastunie.

Z pewnością bohaterowie nie będą uczęszczać do szkoły, bo nadeszły wakacje! Wraz z nimi jednak powróciły zmory z przeszłości. Już po zobaczeniu samego zwiastuna mamy ciarki!

Zobacz także: "Sabrina" już niedługo ponownie na Netflixie. Jest już zwiastun drugiej części!

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów