"Stranger Things" i Coca-Cola łączą siły! Wraca kultowy napój

Kadr z New Coke z zapowiedzi serialu Netflix "Stranger Things"
Fotografia: YouTube/TV Guide

Netflix wie, jak dobrze promować swoje seriale. Teraz łączy siły z Coca-Colą i wydaje na świat limitowaną edycję legendarnego produktu! Zainteresowani?

Zarówno Netflix, jak i Coca-Cola, wiedzą, jak dobrze wypromować swoje produkty. Teraz obie marki połączyły siły, a wszystko dzięki "Stranger Things"! 3. sezon serialu Netfliksa będzie sięgał czasami do 1985 roku. A jest to rok bardzo specyficzny dla marki Coca-Cola, która wprowadziła wówczas na rynek nową wersję swojego sztandarowego produktu. I choć napój o nazwie New Coke stał się klapą, na zawsze wpisał się w historię marki i teraz zostanie przypomniany.

Zobacz także: Już jest oficjalny zwiastun "Stranger Things 3"! Netflix zapowiada lato pełne wrażeń

"Stranger Things" i New Coke

W 1985 roku Coca-Cola wprowadziła na rynek New Coke. Miał to być nowy, ulepszony i nieco słodszy model kultowej coca-coli. Okazało się jednak, że pomysł ten nie spodobał się konsumentom gazowanego napoju.

Już po 79 dniach marka wycofała produkt z rynku. Jak informuje Wprost.pl, teraz jednak, w ramach promocji serialu postanowiono wydać limitowaną edycję New Coke! Puszka oraz kubki z napojem pojawiły się już w materiałach promujących 3. sezon "Stranger Things"

Nie wiadomo na razie, czy limitowana edycja New Coke będzie dostępna w Polsce. Musimy przyznać jednak, że Netflix doskonale wie, jak promować swoje seriale. Niedawno do sieci sklepów H&M trafiła kolekcja również sygnowana serialem "Stranger Things". 

Zobacz także: H&M i Netflix łączą siły! Powstała kolekcja inspirowana "Stranger Things"

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów