Czas na powrót Kevina! Ryan Reynolds szykuje dla jego fanów prawdziwą petardę

Katarzyna Leszczyńska 27.07.2018
"Kevin sam w domu": Macaulay Culkin, Daniel Stern i Joe Pesci
Fotografia: East News

"Kevin sam w domu" od lat cieszy się ogromną popularnością. Nic więc dziwnego, że przyszedł czas na remake filmu. A produkcją zajmie się... Ryan Reynolds!

Czy może być coś piękniejszego niż "Kevin sam w domu" i Ryan Reynolds w jednym? Wszystkich fanów przygód niesfornego chłopca, który zostaje sam w domu na święta, czeka ogromna niespodzianka! Reynolds szykuje dla nich remake najpopularniejszej komedii świata! W tej wersji chyba jednak znacznie odbiegnie od klimatu świątecznego.

"Kevin sam w domu" powraca w formie niegrzecznej komedii

Ryan Reynolds znany jest nam doskonale z ciętego humoru i swojej genialnej roli w "Deadpoolu". Nic więc dziwnego, że do swojej najnowszej produkcji zamierza dodać trochę ironii i pikanterii. "Stoned Alone", bo taki jest tytuł projektu, najprawdopodobniej otrzyma kategorię R, czyli będzie odpowiedni dla widzów powyżej 17. roku życia. Co jeszcze wiemy o tej produkcji? 

Kevin, który powróci, będzie miał dwadzieścia kilka lat, a jego głównym hobby jest palenie i uprawa marihuany. Podobnie jak jego pierwowzór nie zdąży na samolot i będzie musiał spędzić święta sam w domu. W pewnym momencie dostanie ataku paniki, ponieważ będzie mu się wydawało, że ktoś próbuje się włamać do jego domu. Scenariusz filmu przygotowali: Kevin Burrows i Matt Mider. Jak na razie wiemy, że Reynolds wyprodukuje nowy film o Kevinie, nie wiadomo jednak, czy również w nim zagra. Mamy nadzieję, że tak!

Zobacz także: Przerobiła chłopaka na zdjęciu na Reynoldsa po tym, jak ją rzucił. Aktor skomentował i… włączył się były

Zagłosuj

Czy lubisz oglądać w święta "Kevina samego w domu"?

Liczba głosów:

Najseksowniejsze filmy w historii kina:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów