Do sieci trafił zwiastun filmu pt. "Śniegu już nigdy nie będzie". Nowe dzieło Szumowskiej powalczy o Oscara!

Paulina Ermel 25.08.2020
Małgorzata Szumowska
Fotografia: WOJCIECH STROZYK/REPORTER

Film Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta powalczy o najważniejszą nagrodę w dziedzinie kinematografii. Do sieci trafił właśnie zwiastun "Śniegu już nigdy nie będzie"!

Na początku sierpnia dowiedzieliśmy się, kto będzie nas reprezentował na Oscarach 2021. Okazuje się, że tym razem w imieniu Polski o statuetkę powalczy film w reżyserii Małgorzaty Szumowskiej i Michała Englerta!

Sześcioosobowa komisja oscarowa pod przewodnictwem kompozytora Jana A.P. Kaczmarka na polskiego kandydata do Oscara wybrała dzieło pt. "Śniegu już nigdy nie będzie". Już we wrześniu film ten zadebiutuje podczas konkursu głównego w Wenecji, ale nieznana jest jeszcze polska premiera produkcji.

Do sieci trafił właśnie zwiastun filmu Szumowskiej i Englerta. A w nim prawdziwie gwiazdorska obsada!

"Śniegu już nigdy nie będzie": zwiastun polskiego kandydata do Oscara 2021

W internecie możemy już zobaczyć fragment filmu pt. "Śniegu już nigdy nie będzie". O czym będzie opowiadał? To historia pochodzącego ze wschodu Żenii, który zatrudnia się jako masażysta na luksusowym podmiejskim osiedlu. Ma on niezwykły dar, a jego ręce leczą. Nic więc dziwnego, że po pewnym czasie zostaje on powiernikiem swoich klientów i poznaje ich najskrytsze sekrety.

W filmie Szumowskiej i Englerta nie mogło zabraknąć elity polskich aktorów. W produkcji zagrali m.in. Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Weronika Rosati, Katarzyna Figura, Andrzej Chyra, Łukasz Simlat i Krzysztof Czeczot. Z pewnością zelektryzuje was również informacja, że w główną rolę wcielił się znany z ostatniego sezonu "Stranger Things" Alec Utgoff.

Myślicie, że polski kandydat do Oscara 2021 ma szansę na wygraną? Niestety na tę informację będziemy musieli poczekać aż do 25 kwietnia 2021 roku.

Też nie możecie się doczekać gali rozdania Oscarów? Mamy coś, co umili wam czas. Oto polskie akcenty w historii Oscarów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów