Zemsta jest kobietą. Jennifer Garner w filmie "Smak zemsty. Peppermint"

Jennifer Garner w filmie "Smak zemsty. Peppermint"
Fotografia: YouTube/Monolith Films

Wyjątkowa opowieść o silnej kobiecie, która znajduje w sobie siłę, żeby zemścić się na zabójcach swojej córki. Ten film musicie zobaczyć! Już w kinach.

Coraz częściej mówi się o sile kobiet, jednak wciąż za mało. Tak przynajmniej twierdzi Jennifer Garner, która w swoim najnowszym filmie wciela się w rolę niesamowitej kobiety, Riley North. Choć nie jest to opowieść oparta na faktach, ta produkcja jest bardzo potrzebna i była dla aktorki ogromnym wyzwaniem. "Smak zemsty. Peppermint" to najnowszy film reżysera "Uprowadzonej". Od dziś w kinach!

Jennifer Garner o swojej roli

"Smak zemsty. Peppermint" to film sensacyjny, ale inny od dotychczasowych i przede wszystkim bardzo potrzebny. To opowieść o niezwykłej kobiecie, która musiała zmierzyć się z okrutnym losem. Przeżyła śmierć córki, stanęła twarzą twarz z oprawcami, a potem dotknęła ją niesprawiedliwość. Ostatecznie postanowiła wymierzyć sprawiedliwość na własną rękę. I choć przez to będzie poruszać się na granicy prawa – my od początku do końca będziemy jej kibicować.

Uważam, że to silna kobieta, która bierze sprawy w swoje ręce, by walczyć o to, co uznaje za słuszne. Dokonuje na ekranie prawdziwej rzezi, więc nie jest to postać, z którą mogłam się zżyć, ale rozumiałam jej motywację oraz potrzebę wymierzenia sprawiedliwości własnymi rękoma. Muszę przyznać, że inspirowała mnie jej siła i determinacja – mówiła Jennifer Garner w wywiadzie dla Monolith Films.

Film, w którym Jennifer Garner gra główną rolę, wyreżyserował Pierre Morel – ten sam, który stworzył legendarną "Uprowadzoną" z Liamem Neesonem w roli głównej. W produkcji znajdziemy przede wszystkim dużo akcji, przez co Garner musiała solidnie przygotowywać się do swojej gry, zarówno na kondycyjnie, jak i współpracując z zawodowymi bokserami oraz kaskaderami. Doskonale dogadała się jednak z Morelem i od razu po przeczytaniu scenariusza wiedziała, że chce się znaleźć w tej produkcji.  

Udało mu się w tym filmie ukazać wszystkie sceny akcji oraz dylematy moralne postaci w zupełnie realistyczny sposób – opowiadała o pracy z Morelem.

Sama Jennifer Garner jest matką trójki dzieci, które ma wraz z Benem Affleckiem. Dlatego też łatwiej jej było zrozumieć pobudki jej bohaterki. Sama gra jednak była dla niej wyzwanie, ponieważ ostatni raz w filmie akcji zagrała 12 lat temu!

Nie ma nic bardziej wartego walki niż dobro własnej rodziny, a nigdy jeszcze nie grałam postaci, która reaguje w tak zdecydowany sposób na krzywdę wyrządzoną swoim bliskim.

Właśnie dlatego ta rola jest dla aktorki wyjątkowa. Jesteśmy przekonani, że to kawał dobrego kina akcji, jak na Pierre'a Morela przystało. Wystarczy zobaczyć zwiastun! "Smak zemsty. Peppermint" od 14 września w kinach. Poniżej znajdziecie zapowiedź oraz fragment wywiadu z Jennifer Garner.

Zobacz także: Już są pierwsze zdjęcia Rafała Zawieruchy jako Polańskiego. Jak radzi sobie aktor?

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Wakacje i romans zawsze idą w parze. Jeżeli zatem łapie cię jesienna chandra, koniecznie przedłuż sobie lato z tymi filmami. Oto 10 najlepszych filmów z wakacyjnym romansem w tle.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów