Nicole Eggert to piękna ratowniczka z serialu "Słoneczny patrol". Jak dziś wygląda?

Nicole Eggert jako Summer i Pamela Anderson jako C.J. w kadrze z serialu "Słoneczny patrol"
Fotografia: Everett Collection/East News

W "Słonecznym patrolu" nie ustępowała urodą Pameli Anderson. Jak dziś wygląda Nicole Eggert, która w serialu wcieliła się w postać Summer?

"Słoneczny patrol" to kultowy serial z lat 90, który cieszył się olbrzymią popularnością w Polsce. W główne role w produkcji wcielili się m.in.: David Hasselhoff oraz Pamela Anderson. Zjawiskowi i odważni ratownicy zdobyli serca widzów, którzy z zapartym tchem śledzili akcje ratowania ludzi. W serialu pojawiło się wiele pięknych ratowniczek. Jedną z nich była "Summer", w której postać wcieliła się Nicole Eggert.

Zobacz także: David Hasselhoff poślubił o 28 lat młodszą partnerkę. Pasują do siebie?

"Słoneczny patrol": Jak dziś wygląda Summer?

Choć oczywiście największą popularnością cieszyła się C.J. grana przez Pamelę Anderson, Summer z pewnością dorównywała jej urodą. Nicole Eggert zachwycała sylwetką i wyglądem, zwłaszcza w czerwonym kostiumie, charakterystycznym dla ratowniczek ze "Słonecznego patrolu". 

Od zakończenia emisji serialu minęło prawie 20 lat, a od jego początków 30. Bohaterowie od tego czasu bardzo się zmienili! Również Nicole Eggert, której dziś zapewne nie rozpoznalibyśmy na ulicy.

Eggert po karierze w "Słonecznym patrolu" występowała w różnych serialach i filmach klasy B. W 2003 roku powróciła do roli, która przyniosła jej największą popularność, w filmie "Słoneczny patrol - ślub na Hawajach". Zobaczcie, jak dziś wygląda Nicole Eggert!

Zobacz także: Serial "Moda na sukces" był ogromnym sukcesem. Jak dzisiaj wyglądają najpopularniejsi aktorzy? 

Ten grafik tworzy wyjątkowe kolaże! Łączy zdjęcia największych gwiazd na świecie z ich młodszymi wersjami. Musisz to zobaczyć!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów