"Ślepnąc od świateł" zachwyca Amerykanów! Twórcy planują premierę w USA

Kamil Nożyński jako Kuba w serialu HBO "Ślepnąc od świateł"
Fotografia: Instagram/Kamil Nożyński "Saful"

Ten serial śmiało może nas reprezentować za granicami kraju. Serial HBO "Ślepnąc od świateł" zyskał ogromną popularność w Europie, a teraz podbija Stany Zjednoczone.

Serial "Ślepnąc od świateł" cieszy się ogromną popularnością nie tylko w Polsce, ale również w innych europejskich krajach. Bez wątpienia możemy go nazwać najlepszym polskim serialem 2018 roku. Teraz producentów czeka ogromne wyzwanie. Już niedługo "Ślepnąc od świateł" zadebiutuje w Stanach Zjednoczonych! I może liczyć na wysokie wyniki oglądalności, ponieważ niedawno został umieszczony w prestiżowym amerykańskim rankingu.

Zobacz także: 5 seriali, o których było najgłośniej w minionym roku! Widziałeś wszystkie? 

"Ślepnąc od świateł" docenione w Stanach Zjednoczonych

Serial na podstawie powieści Jakuba Żulczyka był najchętniej oglądanym serialem na HBO Go w 2018 roku. Wyprzedził m.in.: "Grę o Tron", "Ostre przedmioty" oraz "Westworld". Otrzymał też wiele prestiżowych nagród, w tym statuetkę Orły 2019. Teraz czas na więcej!

Producenci postanowili zdobyć rynek amerykański! Jeszcze w tym roku "Ślepnąc od świateł" będzie miał swoje pokazy w Stanach Zjednoczonych. I może odnieść ogromny sukces! Magazyn "Variety" umieścił bowiem polski serial HBO na liście najciekawszych ubiegłorocznych seriali wyprodukowanych poza USA.

Przypomnijmy, że "Ślepnąc od świateł" opowiada historię dilera, który handluje z wieloma wpływowymi osobami w Warszawie. Jego z pozoru poukładane życie zamienia się w chaos, gdy z więzienia wychodzi Dario. Jest doskonały technicznie i może pochwalić się znakomitą grą aktorską. W serialu występują m.in.: Kamil Nożyński, Jan Frycz, Robert Więckiewicz, Janusz Chabior, Cezary Pazura i Ilona Ostrowska

Zobacz także: "Gra o Tron" 8 już niedługo w HBO! Wszystko, co powinieneś wiedzieć o finałowym sezonie serialu

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów