01.08.2018 10:12

Polsat wydaje nowy serial kryminalny! Czy "Ślad" podbije serca widzów? Zapowiedź jest mocna

Stacje telewizyjne już szykują swoje jesienne ramówki. Polsat przygotował dla nas swoje największe produkcje, ale również interesujące nowości. W tym serial "Ślad".

Anita Jancia w roli Renaty Różańskiej w serialu "Ślad"

materiały promocyjne/Polsat

Choć za nami dopiero połowa wakacji, stacje telewizyjne już myślą o swojej jesiennej ramówce. Polsat przygotował dla swoich widzów wiele interesujących propozycji. Stacja do swojej oferty we wrześniu wprowadzi znane nam już wcześniej produkcje, ale również nowości. Wśród nich doskonale zapowiada się serial "Ślad", którego sama zapowiedź już robi wrażenie.

Zobacz także: Te filmy musisz zobaczyć! Najbardziej wyczekiwane premiery 2. połowy 2018 roku

"Ślad" – nowy serial kryminalny Polsatu

"Ślad" to polska wersja formatu opracowanego przez TeleAlliance Media Holding AB. Fabuła opierać się będzie na zagadkach kryminalnych, więc fani mocnych wrażeń powinni być usatysfakcjonowani. Zwłaszcza, że zapowiada się, że produkcja będzie utrzymana w mrocznym klimacie, co można sądzić już po samym jej zwiastunie.

"

Jak wiadomo, przestępstwo doskonałe nie istnieje. Po każdej zbrodni zostaje ślad! Bywa widoczny gołym okiem, czasami można go odkryć tylko za pomocą zaawansowanych metod kryminalistycznych lub dzięki intuicji i niezwykłej spostrzegawczości ekspertów ze  specjalnie stworzonego Centralnego Wydziału Śledczego. I to właśnie tam osadzona jest dynamiczna akcja serialu „Ślad” – informuje stacja Polsat. "

W najnowszej produkcji Polsatu wystąpi plejada gwiazd. W głównej roli zobaczymy Anitę Jancię ("Dzień Kobiet"), która wcieli się w postać Renaty Różańskiej, dowodzącej wydziałem dochodzeniowo-śledczym CWŚ. Oprócz niej w serialu wystąpią także m.in.: Mariusz Jakus ("Fala zbrodni") w roli nadkomisarza Rafała Wilczaka, Aleksandra Hamkało ("Big Love") oraz Kamil Szeptycki ("Kamienie na szaniec"). Jak ich bohaterowie poradzą sobie z rozwiązywaniem zagadek kryminalnych? Przekonamy się już jesienią w Polsacie. A teraz zobaczcie zwiastun!

Zobacz także: Którą bohaterkę "Przyjaciółek" przypominasz? Rozwiąż nasz quiz!

Lubisz oglądać seriale kryminalne?

Najbardziej interesujące polskie produkcje 2018 roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska