Serialowy Hopper przyznał, że na planie 2. sezonu "Stranger Things" nawiązał się "miłosny trójkąt". O kogo rywalizował z kolegą?

Anna Respondek 14.11.2017
David Harbour i Joe Keery
Fotografia: Instagram/dkharbour

Kto został ich wybranką?

Na drugi sezon serialu "Stranger Things" czekały miliony fanów, którzy z zapartym tchem śledzili losy Jedenastki i jej czterech przyjaciół. W drugiej serii scenarzyści pozwolili nam lepiej poznać inne czołowe postaci, między innymi komendanta Jima Hoppera granego przez Davida Harboura i Steve'a Harringtona, w którego wciela się Joe Keery.

Okazuje się jednak, że mężczyźni nie tylko zyskują coraz większą sympatię widzów, ale również zamieszani się w "skandal", do którego doszło na planie serialu. Jak wyznał Harbour uwikłali się w "miłosny trójkąt". Ich obiektem uczuć został miniaturowy szpic, którego właścicielką jest jedna z makijażystek pracujących przy produkcji "Stranger Things". Wygląda na to, że aktorzy walczą o uczucie zwierzęcia. Chętnie na swoich kontach społecznościowych umieszczają zdjęcia z psem. David opowiedział nawet, co tak naprawdę do niego czuje. 

Mamy taką jakby wojnę prowadzoną w social mediach. Chodzi o szpica miniaturowego, który należy do jednej z makijażystek. Zakochałem się w nim i wstawiłem zdjęcie na Instagrama. Chwilę później Joe przysłał mi zdjęcie z psem w przyczepie, gdzie robią nam makijaż. Poczułem się zazdrosny i zły. Teraz czuję jakbyśmy byli w "miłosnym trójkącie" - wyznał portalowi Mashable.com.

Nie wiadomo czy panowie doszli do porozumienia, jednak z pewnością pies otrzymuje teraz dużo miłości. ;)

szpic
Fotografia: Instagram/dkharbour
szpic1
Fotografia: Instagram/uncle_jezzy
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów