Natalia Siwiec i Natalia Szroeder zagrają w filmie! Zobacz pełną obsadę do "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"

Natalia Siwiec w filmie "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa"
Fotografia: P. Jaszczuk/NEXT FILM

Natalia Szroeder i Natalia Siwiec razem zagrały w filmie! Właśnie padł ostatni klaps na planie filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Kiedy premiera?

Takiego grona aktorskiego nikt by się nie spodziewał, a jednak! Już na początku 2020 roku do kin wejdzie polski film pt. "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa". Produkcja twórcy "Underdoga" zapowiada się bardzo ciekawie, nie tylko ze względu na historię opartą na faktach. To też wyjątkowa obsada, składająca się ze śmietanki polskich aktorów i... kilku niespodzianek. Dwie postaci w filmie zagrają Natalia Szroeder oraz Natalia Siwiec.

Zobacz także: Justyna Steczkowska w polskiej komedii "Jak poślubić milionera"! Zagra u boku Wieniawy, Sochy i Foremniak

"Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa": Natalia Szroeder i Natalia Siwiec w filmie!

Akcja filmu "Jak zostać gangsterem. Historia prawdziwa" zaczyna się w latach 70., gdy główny bohater jest młodzieńcem. Już wtedy jednak uwielbia poczuć smak adrenaliny. Potem zaczyna robić brudne interesy.

Produkcja ma ukazać prawdziwe oblicze polskich mafiosów, a jej historia została oparta na faktach.

Opowiadamy historię jednego z najbardziej wpływowych polskich bandytów, rozgrywającą się na przełomie wieków. To epicka ballada gangsterska, ukazująca złote a także trudne czasy dla polskiego półświatka. (...) Ze względu na specyfikę wykonywanego rzemiosła pierwowzór pozostaje anonimowy - mówi Marcin Kowalczyk, odtwórca głównej roli.

Reżyserem filmu jest Maciej Kawulski, który stworzył film "Underdog". Na ekranie, poza Kowalczykiem, wystąpią również: Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Waldemar Kasta, Piotr Rogucki, Jan Frycz, Janusz Chabior oraz Adam Woronowicz.

Premiera filmu "Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa" planowana jest na 3 stycznia 2020 roku.

Zobacz także: Patryk Vega nakręci film o politykach. "Grożono mi, że zostanę pomówiony"

Natalia Szroeder w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fotografia: P. Jaszczuk/NEXT FILM
Jan Frycz w filmie Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fotografia: P. Jaszczuk/NEXT FILM
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Fotografia: P. Jaszczuk/NEXT FILM

Uwielbiasz show-biznes? Interesujesz się życiem polskich gwiazd? Jeśli tak to koniecznie weź udział w naszym quizie i dowiedz się, z którą znaną osobą powinieneś wybrać się na obiad.

Polskie gwiazdy
Rozwiąż quiz

Z którą polską gwiazdą powinieneś wybrać się na obiad?

Polskie gwiazdy

1. Co lubisz robić w wolnym czasie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów