Pamiętacie syna Doktor Quinn? Shawn Toovey dziś w niczym nie przypomina tamtego chłopca!

Jane Seymour jako Doktor Quinn z adoptowanymi dziećmi bohaterki
Fotografia: Collection Christophel/East News

Serial "Doktor Quinn" wykreował wiele gwiazd. Jedną z nich był Shawn Toovey, który zagrał rolę syna lekarski, Briana. Zobaczcie, jak dziś wygląda młody aktor!

Kto by pomyślał, że western telewizyjny, w którym główną rolę gra kobieta, może zyskać taką popularność na całym świecie. A jednak! "Doktor Quinn" to serial z lat 90., który pokochali ludzie na całym świecie. W tym Polacy. Historia młodej lekarki, która ratowała życie mieszkańców małego miasteczka na Dzikim Zachodzie oraz jej najbliższych, cieszyła się ogromną sympatią. Do dziś widzowie miło ją wspominają i zastanawiają się, jak dziś wyglądają gwiazdy tej produkcji.

Zobacz także: Jane Seymour, serialowa "Doktor Quinn", pojawiła się w sesji dla "Playboya". Zdjęcia robią wrażenie 

Shawn Toovey grał syna Doktor Quinn. Zobacz, jak dziś wygląda!

Wierni fani serialu doskonale wiedzą, że tytułowa Doktor Quinn adoptowała trójkę dzieci i zyskała ich bezgraniczną miłość. Jednym z nich był Brian, którego zagrał Shawn Toovey

Toovey swoją karierę filmową rozpoczął jako mały, zaledwie ośmioletni chłopiec. Zagrał wówczas w filmie telewizyjnym "W Biały Dzień". Kilka lat później przyszła przełomowa rola w jego karierze.

Shawn zagrał Briana w "Doktor Quinn". Ta rola przyniosła mu ogromną popularność i sympatię widzów na całym świecie. Trudno powiedzieć, czy młody aktor nie udźwignął ciężaru sławy, czy może został zaszufladkowany jako syn sympatycznej lekarki, jednak jego kariera się skończyła. Toovey nie wystąpił więcej na ekranie, nie licząc kilku reklam z jego udziałem. 

Shawn Toovey postanowił skończyć studia dziennikarskie. Przez jakiś czas pracował nawet w stacji CBS. Był też stażystą w parku Disney World. Obecnie ma 36 lat i ustatkował się, zakładając rodzinę. Zobaczcie, jak dziś wygląda!

Zobacz także: Sławomir Wronka zagrał Adasia w "Akademii Pana Kleksa". Jak dziś wygląda i czym się zajmuje?

Te gwiazdy dorastały na naszych oczach. Niektórzy z nich wciąż robią karierę, inni zniknęli z show-biznesu. Czym dziś zajmują się dzieci, które pokochali Polacy?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów