Uwielbiany w latach 90. serial wraca po latach! Wygadała się jedna z gwiazd

Joanna Kurowska w maseczce ochronnej idzie do samochodu
Fotografia: Bartosz Krupa/East News

Pamiętacie serial "Graczykowie"? Był hitem pod koniec lat 90.! Teraz gwiazda produkcji zdradziła, że są plany na wielki powrót.

Od pewnego czasu w modzie są powroty popularnych przed laty seriali. Z tego założeni przede wszystkim wychodzi TVN, który zdecydował się na odświeżenie, m.in. takich kultowych produkcji jak: "39 i pół" oraz "BrzydUla". Teraz wielce prawdopodobne jest, że w ślady konkurencyjnej stacji pójdzie Polsat. Pamiętacie z końcówki lat 90. serial "Graczykowie"? To właśnie ta produkcja ma szanse na wielki powrót, o czym poinformowała jedna z jej gwiazd, Joanna Kurowska.

Zobacz także: Rozkochał w sobie Polki w latach 90.! Jak dziś wygląda Cygan z filmu "Uprowadzenie Agaty"?

Serial "Graczykowie" wraca po latach? Joanna Kurowska się wygadała

Joanna Kurowska na swoim koncie na Instagramie opublikowała post, który niezwykle ucieszył wszystkich fanów serialu "Graczykowie"! 

Okazuje się, że aktorka spotkała się ze swoim serialowym mężem, Zbigniewem Buczkowskim, a także scenarzystą produkcji. Wspólnie rozpoczęli rozmowy nad powrotem "Graczyków".

"Graczykowie", czy ktoś pamięta jeszcze ten serial? Okazuje się, że jednak tak, bo na życzenie widzów mamy go reaktywować. Zrobiliśmy u mnie w ogrodzie przemiłe spotkanie ze Zbyszkiem Buczkowskim i scenarzystą, Krzysiem Jaroszyńskim. Dołączyła do nas moja sąsiadka, Ania Jurksztowicz. Było cudownie - napisała Kurowska. 

Fani serialu są zachwyceni i nie mogą doczekać się powrotu show! 

Czekam z niecierpliwością. 

Też pamiętam! Jadziunia. 

Serial z dzieciństwa - piszą w komentarzach.

Przypomnijmy, że serial "Graczykowie" na antenie Polsatu leciał w latach 1999-2001. To opowieść o rodzinie Graczyków, w której skład wchodziła Jadzia (Joanna Kurowska), jej mąż Wiesław (Zbigniew Buczkowski) oraz dwójka ich dzieci - Malina (Joanna Brodzik) i Rafał (Rafał Mohr). Zazwyczaj dołączał do nich charakterystyczny sąsiad - Buła (Paweł Wawrzecki), który cieszył się taką popularnością wśród widzów, że powstała nawet kontynuacja serialu - "Graczykowie, czyli Buła i spóła". 

Jesteśmy bardzo ciekawi, jak mógłby wyglądać ten serial po latach i czy wszyscy bohaterowie powrócą na ekrany. Możliwe, że już niedługo się o tym przekonamy!

Zobacz także: Aktorzy z "Dr Quinn" spotkali się po latach! Tylko zobaczcie to nagranie

Te seriale w latach 90. Polacy kochali! Zobacz TOP 15 pamiętnych tytułów. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów