Seksowny, tajemniczy i odrobinę niepokojący. Taki jest nowy zwiastun filmu "Ciemniejsza strona Greya"

Redakcja 04.01.2017
Kadr z filmu "Ciemniejsza strona Greya"
Fotografia: www.youtube.com

Sceny pełne seksu i takie, które wzbudzają niepokój. Na to muszą przygotować się fani Anastasii i Christiana. 

Co zrobić, aby podsycić ciekawość? Dawkować informacje. Tak, to najlepszy sposób. Wiedzą o tym doskonale twórcy filmu "Ciemniejsza strona Greya", którzy, aby podtrzymać zainteresowanie fanów, co jakiś czas publikują w sieci kolejny zwiastun filmu. Nie inaczej było i tym razem. 

W trailerze, który właśnie ukazał się w sieci, oprócz dobrze znanych już scen z pierwszego zwiastuna, widzimy nowe, równie intrygujące momenty. Pewne jest, że w filmie zobaczymy nie tylko sceny przepełnione seksem, ale również takie, które wzbudzają niepokój i są zwiastunem zbliżającego się niebezpieczeństwa.

W filmie nie zabraknie erotycznych scen
Fotografia: www.youtube.com

W filmie nie zabraknie erotycznych scen

Zapowiada się prawdziwy hit

W pierwszej części filmu "Pięćdziesiąt twarzy Greya" poznajemy głównych bohaterów: studentkę literatury Anastasię (Dakota Johnson) i przystojnego miliardera Christiana (Jamie Dornan). Tych dwoje szybko zaczyna łączyć bardzo nietypowa więź, oparta przede wszystkim na relacji dominujący - poddana. W drugiej części filmu miliarder musi zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi demonami, a Anastasia z tajemniczą kobietą, która, wszystko na to wskazuje, prześladuje ją.

Reżyserem "Ciemniejszej strony Greya" jest James Foley. Światowa premiera filmu już 8 lutego 2017 roku. W Polsce na dużym ekranie produkcja zadebiutuje dwa dni później, 10 lutego. Film jest adaptacją drugiej części z serii książek erotycznych autorstwa E.L. James. Jego pierwsza część "Pięćdziesiąt twarzy Greya" swoją premierę miała w 2015 roku i szybko stała się kasowym hitem. Wszystko wskazuje na to, że z drugą częścią będzie podobnie. 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów