Wspaniała wiadomość dla fanów "Seksu w wielkim mieście". Powstanie kontynuacja kultowego serialu!

Magdalena Barszczak 29.03.2019
kadry z filmu "Seks w wielkim mieście"
Fotografia: East News

Produkcja łamała tabu i poruszała wiele ważnych tematów. Teraz doczekamy się dalszego ciągu "Seksu w wielkim mieście"!

Serial "Seks w wielkim mieście" pokochały miliony widzów na całym świecie. Losy przebojowych mieszkanek Nowego Jorku znaliśmy niemal na pamięć. Czy istnieje szansa, że Carrie, Samantha, Miranda i Charlotte powrócą? Wygląda na to, że tak!

Pierwszy odcinek kultowego serialu na podstawie powieści Candace Bushnell wyemitowano w 1998 roku, a ostatni w 2004. Opowieść o czterech szalonych przyjaciółkach podbiła serca widzów. Fani produkcji przyznają, że ich perypetie znają niemal na pamięć. O uznaniu, jakim cieszy się "Seks w wielkim mieście", świadczą m.in. wielokrotne nominacje do nagród Emmy i Złotych Globów.

Czy w mieście wciąż jest seks? Powstanie kontynuacja kultowego serialu

"Is There Still Sex in the City?" (Czy w mieście wciąż jest seks?) to nowa książka, nad którą pracuje Candace Bushnell. Tym razem pisarka przybliży życie głównych bohaterek po 50. roku życia. Poruszy temat małżeństwa, rozwodów, wychowania dzieci, żałoby i oczywiście seksu. Jak donosi portal deadline.com, prawa przeniesienia historii na ekran kupiła wytwórnia Paramount Television, która pracowała m.in. z Netfliksem ("Trzynaście powodów") i TNT ("Alienista").

Poruszająca, zabawna, a czasami łamiąca serce historia o seksie, randkach i przyjaźni po pięćdziesiątce moja nowa książka "Is There Still Sex in the City?" została kupiona przez Paramount TV. Jestem podekscytowana – pochwaliła się Bushnell na Twitterze.

Powieść ma powstać w sierpniu 2019 roku. Wiadomo, że Bushnell będzie pełniła funkcję producenta wykonawczego serialu. W sprawie produkcji wypowiedziała się także Nicole Clemens z Paramount TV.

Cieszymy się, że możemy kontynuować tę opowieść z rzadko pokazywanego punktu widzenia kobiet po pięćdziesiątce. Na pytanie zadane w tytule odpowiadamy: „Tak! W mieście jest więcej seksu"! - oświadczyła.

Na razie nieznana jest data premiery. Nie wiadomo też, czy przeniesiona na ekran kontynuacja serialu będzie sequelem z tymi samymi bohaterkami. Mamy nadzieję, że tak!

Oglądaliście "Seks w wielkim mieście"?

Zobacz także: Bohaterki "Seksu w wielkim mieście" nigdy się nie przyjaźniły? Sarah Jessica Parker komentuje

Netflix dba o swoje seriale pod względem budżetowym. Na liście najdroższych produkcji Netflixa są bardziej i mniej znane seriale. Niektóre tytuły was zaskoczą

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów