Wyciekł scenariusz do "Seksu w wielkim mieście 3". Umiera jedna z głównych postaci!

Sarah Jessica Parker jako Carrie Bradshaw w filmie "Seks w wielkim mieście"
Fotografia: Album Online/East News

Zła wiadomość dla wszystkich fanów "Seksu w wielkim mieście"! Wyciekł scenariusz do 3. części filmu i z pewnością im się nie spodoba.

O tym, że ma powstać "Seks w wielkim mieście 3" mówiło się od dłuższego czasu. Ostatecznie jednak twórcy poinformowali wszystkich, że na planach się zakończy i kolejna część kultowej produkcji nie powstanie. I gdy wydawało nam się, że będziemy musieli zadowolić się tym, co już powstało, do sieci wyciekł szkic scenariusza do trzeciej odsłony filmu. A w nim ogromne zaskoczenie dla fanów serialu. Okazuje się, że jedna z głównych postaci miałaby umrzeć!

"Seks w wielkim mieście 3"

Gdyby "Seks w wielkim mieście 3" pojawił się w kinach, z pewnością nie zadowoliłby fanów produkcji. Okazuje się, że scenarzyści przygotowali dla nich niemiłą niespodziankę. Według scenariusza, twórcy zamierzali uśmiercić jedną z głównych postaci. Chodzi o Mr. Biga, wielką miłość Carrie Bradshaw. Jak informuje polski "Vogue", to właśnie na wątku wdowy miałaby skupić się historia. Chris Noth, który grał Mr. Biga, stwierdził natomiast, że nie lubi filmów, które powstały po serialu, bo jego zdaniem są "sentymentalne do bólu". To właśnie serial cieszył się znacznie większą popularnością niż produkcje kinowe.

Już "Seks w wielkim mieście 2" spotkał się z niepochlebnymi recenzjami. Bohaterki, które były idolkami kobiet w latach 90, przestały być atrakcyjne dla współczesnych pań. Zdaniem recenzentów "dwójki" widzowie przestali utożsamiać się z bohaterami, wręcz przeciwnie - zaczęli oni ich irytować. Nic więc dziwnego, że twórcy nie chcą ryzykować, choć wcześniejsze części filmu były absolutnymi hitami kinowymi.

Zobacz także: Oto najbardziej problematyczna scena "Seksu w wielkim mieście"

Seks w wielkim mieście: Mr. Big i Carrie
Fotografia: Everett Collection/East News
Seks w wielkim mieście: Mr. Big
Fotografia: Mitchell/Drummond/Splash News/East News
Seks w wielkim mieście: Mr. Big i Carrie
Fotografia: IFTN/United Archives/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Największe gwiazdy światowego kina. To one przyciągały tysiące widzów przed duże ekrany, były inspiracją, wyznacznikiem stylu i urody.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów