Jennifer Lopez znów na Manhattanie! Jest pierwszy zwiastun nowego filmu

Magdalena Kulej 20.07.2018
Jennifer Lopez w "Second Act"
Fotografia: youtube.com/STX Entertainment

W sieci pojawił się zwiastun najnowszej komedii romantycznej z Jennifer Lopez w roli głównej. 

Jeśli na wspomnienie o filmowym klasyku „Pokojówka na Manhattanie” na twojej twarzy pojawia się uśmiech, ta wiadomość na pewno cię zainteresuje. A to za sprawą najnowszej komedii, w której latynoamerykańska gwiazda i tytułowa „pokojówka” sprzed lat Jennifer Lopez gra główną rolę.

W sieci pojawił się właśnie pierwszy zwiastun do komedii romantycznej „Second Act”. Internauci są zachwyceni! Nie tylko z powodu samej J.Lo, bo na planie towarzyszą jej gwiazdy uwielbiane przez miliony.

Bohaterką filmu jest 40-letnia Maya zatrudniona w hipermarkecie, która postanawia zmienić swoje życie i udowodnić światu, że bez wykształcenia też można zrobić na Manhattanie wielką karierę. Filmowym partnerem Jennifer Lopez jest Milo Ventimiglia, gwiazda uwielbianego w Stanach serialu obyczajowego „This is us”. A na ekranie pojawią się też m.in. Leah Remini, Vanessa Hudgens i Treat Williams.

Ludzie próbują zmarginalizować kobiety w pewnym wieku. Ta historia inspiruje kobiety, by robiły więcej – mówi o projekcie J.Lo.

Film w reżyserii Petera Segala trafi do kin 21 listopada 2018 roku.

Zobacz także: "Stranger Things" powraca. Zobaczcie wideo promujące 3. sezon serialu! 

Zagłosuj

Lubisz muzykę Jennifer Lopez?

Liczba głosów:

Autor: Magdalena Kulej

Oceń artykuł

Komentarze

Więcej newsów