Sarah Jessica Parker wraca w jeszcze lepszej roli niż Carrie Bradshaw [wideo]

Paulina Szestowicka 23.06.2016
Sarah Jessica Parker Divorce
Fotografia: YouTube

Aktorka gra główną rolę w serialu HBO "Divorce".

Oczywiste jest, że nigdy nie zapomnimy o roli Sarah Jessiki Parker w serialu "Seks w wielkim mieście". Wszyscy pokochaliśmy postać Carrie Bradshaw, która w ekspresowym tempie stała się kultowa. Jednak już niebawem zobaczymy aktorkę w roli innej bohaterki, która dzięki krótkiemu zwiastunowi już zdążyła poruszyć serca nie tylko wielbicieli gwiazdy.

Sarah Jessica Parker zagrała główną rolę w serialu "Divorce". Wcieliła się w postać Frances, która próbuje odmienić swoje życie. Zaczyna od rozwodu, a kolejne zmiany w jej życiu następują jedna po drugiej. Wszystko się zaczyna komplikować w momencie, kiedy niektóre jej pomysły wydają się nie być takie dobre, jak początkowo myślała. Można by powiedzieć - proza życia, ale prawda jest taka, że uwielbiamy takie historie. Zwłaszcza, jak są dobrze wyreżyserowane. 

SJP w "Seksie w wielkim mieście" grała aż 6 lat. Za rolę w produkcji została nagrodzona czterokrotnie Złotym Globem. Po obejrzeniu trailera "Divorce" nikt nie będzie miał wątpliwości, że kolejne wyróżnienie aktorki jest już za rogiem. Premiera nowego serialu HBO jest zaplanowana na jesień i chyba możemy powiedzieć, że w tym roku czekamy na tę porę roku bardziej niż kiedykolwiek. 

Sarah Jessica Parker w "Divorce"
Fotografia: YouTube

Sarah Jessica Parker w "Divorce"

Sarah Jessica Parker w "Divorce"
Fotografia: YouTube

Sarah Jessica Parker w "Divorce"

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów