Polski film na listach TOP 10 Netflixa w wielu krajach! I nie jest to "365 dni"

Osoba w jeansach i białych skarpetkach trzyma nogi na stole i ogląda Netflixa na telewizorze w salonie
Fotografia: Shutterstock

Film Jana Komasy, "Sala samobójców. Hejter", podbija zagranicznego Netflixa! Znalazł się na liście TOP 10 w wielu krajach.

Jan Komasa, po wielkim sukcesie "Bożego Ciała", nie zwalnia tempa! Reżyser na początku roku wydał drugą część swojego wielkiego hitu, pt. "Sala samobójców. Hejter". I choć film długo nie cieszył się seansami w kinach, ze względu na wybuch pandemii koronawirusa, teraz święci triumfy. Najpierw znalazł się na liście filmów, które mają szansę na reprezentowanie Polski w drodze po Oscara. Teraz przyszedł czas na podbijanie zagranicznych platform Netflixa! Jest w TOP 10 w wielu krajach!

Zobacz także: Kto będzie naszym kandydatem do Oscara 2021? Te filmy walczą o reprezentowanie Polski! 

"Sala samobójców. Hejter" na listach TOP 10 Netflix w wielu krajach!

Film "Sala samobójców. Hejter" szybko zniknął z dużego ekranu, jednak zaczął podbijać platformy streamingowe.

W Polsce dostępny jest w formie VOD na platformie Player.pl. Od kilku dni natomiast podbija zagranicznego Netflixa i robi to iście po królewsku! 

Jak się okazuje, najnowszy film Jana Komasy, znalazł się już w TOP 10 takich krajów jak: Wielka Brytania, Niemcy, Francja, Hiszpania, Portugalia, Włochy, Belgia, Holandia, Dania, Finlandia, Norwegia, Szwecja, Brazylia, Meksyk, Tajwan, Kenia, Nigeria oraz Turcja. Można zatem rzec, że ruszył na podbój świata, a już na pewno zdobywa serca europejskich widzów. 

To jednak nie wszystko! "Sala samobójców. Hejter" święci triumfy także na zagranicznych festiwalach. W maju film został nagrodzony w kategorii Najlepszy Międzynarodowy Film Fabularny na nowojorskim Festiwalu Filmowym Tribeca. Teraz jest czarnym koniem w wyścigu o bycie reprezentantem Polski na tegorocznych Oscarach. O tym, czy uda mu się pokonać konkurencję, dowiemy się już 10 sierpnia.

Żałujemy jedynie tego, że produkcja nadal nie jest dostępna na polskim Netflixie. Bez wątpienia ułatwiłoby to zapoznanie się z nią także polskim widzom. 

Zobacz także: Kim jest reżyser "Bożego Ciała"? Jan Komasa nakręcił już kilka głośnych filmów! Poznajcie jego historię

Tuż przed pandemią odbyła się uroczysta premiera filmu "Sala samobójców. Hejter". Zobacz, jak wyglądały gwiazdy! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów