To on zastąpi Kota w nowym Bondzie? Wybrano kolejny czarny charakter

Anna Respondek 11.09.2018
Tomasz Kot
Fotografia: PIOTR KAMIONKA/REPORTER/EAST NEWS

Na miejscu Tomasza Kota pojawi się francuski aktor. 

Tomasz Kot to jeden z najlepszych polskich aktorów, który rozchwytywany jest nie tylko przez polskich reżyserów, ale także tych zagranicznych. Ostatnio media żyły wiadomością dotyczącą pojawienia się aktora w najnowszej części Bonda.

Niestety, jak podawały zagraniczne źródła, aktor wcielający się w głównego bohatera, Daniel Craig, nie chciał zgodzić się na kandydaturę polskiego gwiazdora. Z tego powodu i ze względu na inne niezgodności z reżyserowania zrezygnował Danny Boyle. 

To on zastąpi Tomasza Kota w roli czarnego charakteru

Wygląda jednak na to, że Boyle stawiał nie tylko na polskiego aktora. To, kogo wybierze, uzależniał od ostatecznego zarysu scenariusza. Głos zabrał właśnie francuski gwiazdor Said Taghmaoui, który miał również wcielić się w czarny charakter, jeśli akcja będzie rozgrywała się na Bliskim Wschodzie.

Zostałem wybrany przez Danny’ego Boyle’a. Ale ze względu na to, że zrezygnował z projektu, oczywiście jest pewna doza niepewności. Nie wiemy jeszcze, kto będzie reżyserem, ani tego, czy producenci wybiorą Rosję, czy Bliski Wschód. Dostałem niedawno wiadomość potwierdzającą: "Jeśli akcja rozegra się na Wschodzie, to ty będziesz grał tę role. Jeśli w Rosji – ktoś inny". To jest historia mojego życia – wiecznie na granicy między czymś, co może zmienić moje życie i czymś, co mi ucieka

Premiera najnowszego Bonda przewidziana jest na listopad 2019 roku. 

EN_00915073_0323
Fotografia: LYDIE/NIVIERE/NIKO/SIPA/EAST NEWS

Zobacz także: Bądź na bieżąco. Polub fanpage Chillizet na Facebooku!

Nie wiesz co wybrać na wieczór we dwoje? Te propozycje filmowe powinny nadać się idealnie:

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów