Poznajecie tego aktora? My nie możemy uwierzyć, że to on!

Russell Crowe jako Roger Ailes w serialu "The Loudest Voice in the Room"
Fotografia: Jose Perez/SplashNews.com/East News

Dobremu aktorowi niestraszne są metamorfozy z myślą o roli. Niektórzy biorą sobie to do serca do tego stopnia, że potem nie możemy ich rozpoznać!

Ruszyły prace do nowego serialu "The Loudest Voice in the Room". Jest to produkcja opowiadająca historię upadku Rogera Ailesa, szefa stacji Fox News, który w 2016 roku został wyrzucony z powodu molestowania seksualnego, jakiego dopuścił się na pracownicach. W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia z planu produkcji, a na nich znany aktor, którego zupełnie nie poznaliśmy! A wy już wiecie, kto to? My nie możemy w to uwierzyć.

Russel Crowe jako Roger Ailes

Dokładnie tak, aktorem, który wcielił się w postać kontrowersyjnego producenta, jest Russell Crowe. Znany aktor, którego pamiętamy jako przystojnego Gladiatora, od pewnego czasu już zaskakiwał nas kolejnymi metamorfozami. Niedawno wszyscy byliśmy w szoku, gdy okazało się, że bardzo przytył i zapuścił siwą brodę. Teraz już wiemy, że miał ku temu powody. W takiej wersji jeszcze go nie widzieliśmy! Nadwaga i łysina to ostatnie rzeczy, których jeszcze jakiś czas temu nie spodziewalibyśmy się po tym aktorze.

Jak donosi portal Onet.pl, scenariusz do serialu tworzą Gabriel Sherman, autor książki o tym samym tytule co produkcja, oraz Tom McCarthy, scenarzysta m.in. równie kontrowersyjnego filmu "Spotlight", który został nagrodzony Oscarem. W serialu, oprócz Russella, wystąpi również Naomi Watts. Produkcja pojawi się na antenie stacji Showtime. Nie znamy jeszcze daty premiery.

Zobacz także: 26 gwiazd Hollywood na zdjęciach z młodości! Niektórych nie poznaliśmy 

Roger Ailes był szefem Fox News i pracował jako konsultant przy kampaniach prezydenckich Richarda Nixona, Ronalda Reagana i George'a H.W. Busha. W 2016 roku został oskarżony o molestowanie i zwolniony. Po tym wydarzeniu rozpoczął pracę jako doradca Donalda Trumpa. Zmarł w 2017 roku. 

Russel Crowe jako Roger Ailes w serialu "The Loudest Voice in the Room"
Fotografia: Jose Perez/SplashNews.com/East News
Russel Crowe jako Roger Ailes w serialu "The Loudest Voice in the Room"
Fotografia: Jose Perez/SplashNews.com/East News

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Metamorfozy łączą się z zawodem aktora. Te w historii kina były najbardziej spektakularne! 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów