Rozpoznanie komedii romantycznej po jednym kadrze nie jest proste. Ten quiz tylko z pozoru jest łatwy

Redakcja 14.11.2016
"Notting Hill"
Fotografia: www.youtube.com

Wszyscy mówią, że te produkcje z lat 90. doskonale znają i oglądają kilka razy w roku. Tylko ciekawe, czy to samo pokaże wynik quizu.

Ciepły koc, gorąca herbata i dobry film - to przepis na idealny jesienny wieczór. A jeśli już o filmie mowa, warto wybrać taki, który nie tylko rozśmieszy, ale też wzruszy do łez. Jednym słowem, warto sięgnąć po sprawdzony gatunek filmowy, a więc komedię romantyczną. Choć nie znajdziemy w nich nagłych zwrotów akcji, policyjnych pościgów i bijatyk rodem z Dzikiego Zachodu, dostarczają nam równie wiele emocji. 

Filmy komedie to jedno. Najlepsze są oczywiście komedie romantyczne wyprodukowane w latach 90. Nie tylko dlatego, że zagrały w nich gwiazdy światowego formatu, takie jak Julia Roberts, Meg Ryan, czy Hugh Grant, ale przede wszystkim dlatego, że takiej fabuły i takiego scenariusza we współczesnym kinie już nie znajdziemy. Mimo że od ich premier minęło ponad 10 lat, wciąż są chętnie oglądane i cieszą się niesłabnącą popularnością.

Jeśli jeszcze ich nie oglądaliście, powinniście to szybko nadrobić. Jeśli natomiast o kinie lat 90. wiecie niemal wszystko, nasz quiz jest właśnie dla was. Czy potraficie na podstawie tylko jednego  kadru wskazać, jaki to film? Sprawdźcie to rozwiązując nasz quiz dotyczący najpopularniejszych zagranicznych komedii romantycznych lat 90.

Rozwiąż quiz

Rozpoznaj komedię z lat 90. po jednym kadrze. Banał? Sprawdź, czy rozwiążesz quiz bezbłędnie

całaona
Fotografia: www.youtube.pl

1. Niezdarna Laney, która nie grzeszy popularnością zmienia się w piękną kobietą, o której marzy większość chłopców.

Oceń artykuł
TEMATY:

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów