"Rojst" zupełnie za darmo! Obejrzyj już teraz online

Piotr Fronczewski w serialu "Rojst"
Fotografia: YouTube/Showmax Polska

"Rojst" to nowy serial, wyprodukowany przez Showmaxa, który zrobił furorę wśród widzów. Do tej pory był dostępny za opłatą na platformie. Teraz możecie zobaczyć go za darmo! 

Za nami finałowy odcinek serialu "Rojst". Produkcja do tej pory dostępna była wyłącznie na platformie streamingowej Showmax. Teraz producenci zdecydowali się zrobić ukłon w stronę widzów i opublikowali na YouTubie pierwszy odcinek produkcji.

"Rojst" dostępny za darmo

Showmax zaskoczył widzów i opublikował na YouTubie pierwszy odcinek nowego serialu. W ten sposób wszyscy mogą zobaczyć go zupełnie za darmo! To ogromny ukłon w stronę widzów. Jeżeli natomiast ktoś ma ochotę kontynuować oglądanie, może to zrobić tak jak do tej pory – przy pomocy platformy. 

"Rojst" to serial opowiadający o dziennikarzach, którzy próbują rozwikłać zagadkę podwójnego morderstwa w latach 80. Cała produkcja utrzymana jest w klimacie PRL-owskim, począwszy od szczegółów związanych z charakteryzacją aktorów, skończywszy na chłodnej kolorystyce, która doskonale wpisuje się w klimat tamtych lat. Historia trzyma w napięciu, a do tego możemy zobaczyć znakomitą grę aktorską, m.in.: Andrzeja Seweryna oraz Piotra Fronczewskiego. Utwór przewodni do filmu zaśpiewała Monika Brodka, która nagrała cover piosenki Izabeli Trojanowskiej "Wszystko czego dziś chcę".

Zobacz także: Showmax wprowadza rewolucyjne zmiany. Aż 30 produkcji zniknie z platformy!

Kochamy polskie seriale! Niektóre z nich przeszły już do kanonu najlepszych seriali wszech czasów. Mogą stawać w szranki z zagranicznymi produkcjami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów