Już wiadomo, co zastąpi serial "Rodzinka.pl"?! Okazuje się, że Gąsiewska pozostanie na ekranie

Wiktoria Gąsiewska w fioletowej sukience na czerwonym dywanie
Fotografia: Kamil Piklikiewicz/East News

Takiej zamiany nikt się nie spodziewał! "Rodzinka.pl" zniknęła z anteny, ale media podają, że już niedługo ma ją zastąpić zupełnie nowy serial, który już doskonale znamy.

O tym, że serial "Rodzinka.pl" znika z anteny wszyscy dowiedzieliśmy się nagle, łącznie z aktorami. Fani produkcji, która od lat bawiła Polaków, byli bardzo zasmuceni tą informacją. Niestety jednak musieliśmy pożegnać naszych ulubionych bohaterów. W mediach jednak pojawiła się już informacja o serialu, który niedługo prawdopodobnie zastąpi kultową "Rodzinkę". Okazuje się, że ta produkcja zaczęła powstawać już teraz, w czasach koronawirusa.

Zobacz także: "Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? Było blisko! Natalię Boską miała zagrać inna aktorka

"Rodzinka.pl" będzie zastąpiona tym serialem? W roli głównej Gąsiewska

Portal Pudelek.pl dowiedział się, że serialem, który zastąpi "Rodzinkę.pl", ma być niedawno powstały "Będzie dobrze, kochanie".

Jest to produkcja, która powstała w czasach pandemii. Aktorzy połączyli siły we wspólnym projekcie, a swoje wątki nagrywają we własnych domach. Jedną z głównych ról w produkcji gra Wiktoria Gąsiewska. Oprócz niej na ekranie występują gwiazdy serialu "Ranczo": Ilona Ostrowska, Dorota Chotecka-Pazura oraz Tomasz Sapryk. W serialu role dostali także m.in.: Bożena Dykiel, Anna Dereszowska, Filip Gurłacz i Jacek Lenartowicz

Według doniesień portalu, za jakiś czas aktorzy mają wrócić do normalnego nagrywania, a serial zastąpi w ramówce właśnie "Rodzinke.pl".

Na razie aktorzy nagrywają się w swoich domach, ale jak osłabnie epidemia, zdjęcia będą kręcone normalnie, z ekipą na planie. To jeszcze nieoficjalne, ale serial zastąpi w ramówce "Rodzinkę.pl" - poinformowała "Pudelka" osoba pracująca przy produkcji.

Oglądaliście już "Będzie dobrze, kochanie"? Myślicie, że ma szansę dorównać "Rodzince"?

Zobacz także: Wiktoria Gąsiewska pokazała zdjęcia z dzieciństwa. Ależ ona się zmieniła!

Serial "Rodzinka.pl" po 9 latach zdjęto z anteny. Pamiętacie, jak gwiazdy produkcji wyglądały na jej początku?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów