08.03.2018 11:53

"Rodzinka.pl": Kożuchowska wstawiła zdjęcie z planu. Fani dopatrzyli się istotnego szczegółu. Będziecie zachwyceni!

Małgorzata Kożuchowska opublikowała zdjęcie z planu "Rodzinki.pl". Fani serialu dopatrzyli się szczegółu istotnego dla fabuły.

"Rodzinka.pl"

Fotografia: EAST NEWS

Ruszyły wiosenne ramówki, a na antenach największych stacji pojawiły się nowe, ale również te już znane i uwielbiane przez widzów seriale. Aktorzy prężnie pracują na planach produkcji, żeby sprawić radość swoim fanom. Ostatnio zdjęciami z kręcenia „Rodzinki.pl” pochwaliła się Małgorzata Kożuchowska na swoim Instagramie. Czujni fani serialu dopatrzyli się znaczącego szczegółu.

Zobacz także: Zdrójkowski wstawił zdjęcie z planu serialu „Rodzinka.pl”. Przez przypadek pokazał za dużo. Ale wpadka!

Na zdjęciach Małgorzata Kożuchowska pozuje ze swoim serialowym mężem, w którego postać wciela się Tomasz Karolak, ale również z synami. Na jednej z fotografii możemy zobaczyć ją u boku Adama Zdrójkowskiego, który w „Rodzince.pl” gra Kubę. Czujni internauci zwrócili uwagę jednak na miejsce, w którym się znajdują. Okazuje się, że aktorzy nagrywali scenę w… kościele. A to może zdradzać wiele na temat fabuły!

Małgorzata Kożuchowska i Adam Zdrójkowski "Rodzinka.pl"

Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Ślub w „Rodzince.pl”?

Ciekawscy fani zaczęli się zastanawiać, czyj ślub mogą obchodzić bohaterowie „Rodzinki.pl”. Niektórzy z nich uważają, że to może być ceremonia przyjaciół Boskich, Marysi i Marka. Inni zwracają uwagę, że może chodzić o ich najstarszego syna, Tomka, który od lat jest zaręczony z Magdą.

"

Dlaczego w kościele? "

"

Jakiś ślub będzie? Marysia z Markiem? "

"

Pewnie ślub Marysi i Marka, ewentualnie Tomka. "

Na odpowiedź zapewne będziemy musieli jeszcze poczekać. Nie pozostaje nic innego, jak bacznie śledzić losy bohaterów „Rodzinka.pl” w serialu.

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska przyjaźni się z Marcinem Tyszką od lat. Teraz fotograf zdradził tajemnicę aktorki. Tego o niej nie wiedzieliśmy!

Tomek i Magda wezmą ślub? "Rodzinka.pl"

Fotografia: Instagram/Olga Kalicka

Małgorzata Kożuchowska i Tomasz Karolak "Rodzinka.pl"

Fotografia: Instagram/Małgorzata Kożuchowska

Czyj ślub w "Rodzince.pl" chcielibyście zobaczyć najbardziej?

Autor: Katarzyna Leszczyńska