"Rodzinka.pl" bez Kożuchowskiej? Było blisko! Natalię Boską miała zagrać inna aktorka

Małgorzata Kożuchowska jako Natalia Boska w kadrze z serialu TVP "Rodzinka.pl"
Fotografia: Maria Wytrykus/TVP/East News

Nie wyobrażamy sobie już serialu "Rodzinka.pl" bez Małgorzaty Kożuchowskiej. Okazuje się, że Natalię Boską na początku miała zagrać zupełnie inna aktorka!

"Rodzinka.pl" na antenie TVP2 jest od 2011 roku. Widzowie nadal uwielbiają ten serial i przyzwyczaili się już do aktorów, którzy wcielają się w główne role. Teraz okazuje się, że Małgorzata Kożuchowska mogła nie zagrać w "Rodzince.pl"! Producentka serialu zdradziła, że do roli Natalii Boskiej była brana pod uwagę zupełnie inna aktorka, choć równie popularna. Jesteście ciekawi, kto pierwotnie miał zagrać mamę trzech rozrabiaków w "Rodzince.pl"?

Zobacz także: Burza wokół roli Małgorzaty Kożuchowskiej w "Rodzince.pl". Fani serialu oburzeni

"Rodzinka.pl": Natalię Boską miała zagrać Agnieszka Dygant!

Okazuje się, że Natalię Boską na początku miała zagrać Agnieszka Dygant!

tajemnicę serialu zdradziła producentka "Rodzinki.pl", Dorota Kośmicka-Gacke, w rozmowie z portalem Plejada.pl.

Moją pierwszą kandydatką była Agnieszka Dygant. Ona, stety lub niestety, przyjęła wtedy propozycję zagrania w "Prawie Agaty". Musiałam więc szukać dalej. Zaczęłam rozmowy z Małgosią Kożuchowską i jej agentem Jurkiem Gudejką. Małgosia uwierzyła w ten projekt i postanowiła odejść z "M jak miłość", żeby w pełni oddać się pracy na planie "Rodzinki.pl" - powiedziała Kośmicka-Gacke.

Okazuje się, że również nazwisko członków tytułowej rodzinki, Boscy, nie wzięło się z przypadku. Widzowie zawdzięczają je właśnie Małgorzacie Kożuchowskiej.

Co zabawne, jej bohaterka w "Rodzince.pl" przez zupełny przypadek nazywa się Boska. Po prostu Małgosia wypadła na zdjęciach próbnych bosko i rymując to słowo z jej nazwiskiem, wymyśliłam, że będzie Boską Kożuchowską - dodaje producentka.

Wyobrażacie sobie "Rodzinkę.pl" bez Małgosi Kożuchowskiej?

Zobacz także: Małgorzata Kożuchowska o kulisach śmierci Hanki w kartonach. Dlaczego tak zginęłam? "Wyszło, jak wyszło"

Uwielbiasz rodzinę Boskich? Widziałeś każdy sezon "Rodzinki.pl"? Jeśli odpowiedzi na te pytania brzmią "tak" to ten quiz jest właśnie dla ciebie.

Rozwiąż quiz

"Rodzinka.pl" - ile wiesz o tym serialu? Tylko co 3 osoba zdobywa komplet punktów...

1. Kto wciela się w postać Natalii Boskiej i Ludwika Boskiego?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów