"Rodzinka.pl" z nowymi postaciami! Czy przypadną do gustu Boskim?

"Rodzinka.pl": Małgorzata Kożuchowska, Olga Kalicka, Magdalena Stużyńska i Agata Kulesza na planie
Fotografia: Instagram/Olga Kalicka

"Rodzinka.pl" bawi nas od wielu lat. Bohaterowie dorastali na naszych oczach. W serialu pojawiały się też różne postaci. Teraz czas na dwoje nowych bohaterów. 

"Rodzinka.pl" od lat jest jednym z najbardziej uwielbianych przez Polaków seriali. Na ekranach jest od 2011 roku. Produkcja bardzo ewoluowała przez te wszystkie lata. Bohaterowie dorastali na oczach widzów, a w serialu pojawiały się nowe postaci. Jednych polubiliśmy bardziej, innych mniej, pewne jest jedno – każdy z nich wniósł ciekawą historię do "Rodzinki.pl". Teraz nadchodzą nowi aktorzy, którzy dołączą do ekipy w roli zaskakujących bohaterów.

Nowi bohaterowie w "Rodzince.pl"

Nowiną o nowych członkach ekipy pochwaliła się na Instagramie Olga Kalicka. Nic z resztą dziwnego, że to ona opublikowała taką informację. Okazuje się, że nowymi bohaterami "Rodzinki.pl" będą właśnie rodzice Magdy.

Z przyjemnością przedstawiam Wam rodziców Magdy! Jak myślicie, zaprzyjaźnią się z Boską Rodzinką.pl? – Napisała młoda gwiazda na Instagramie.

Ojca Magdy zagra Krzysztof Dracz. Ten aktor jest nam doskonale znany z różnych filmów i seriali. Zagrał w takich telewizyjnych produkcjach jak m.in.: "Rodzina Zastępcza Plus", "Świat według Kiepskich", ale również na dużym ekranie: "Sala Samobójców", "Jack Strong". Jego żonę, mamę Magdy, zagra natomiast Agnieszka Wosińska. Aktorka ogromną popularność wśród polskich widzów zyskała jako zakonnica Dorota z serialu "Klan". Mogliśmy ją również zobaczyć m.in. w: "Ile waży koń trojański?", "Moje córki krowy" oraz "Bodo".

Zobacz także: Zdrójkowski wstawił zdjęcie z planu serialu "Rodzinka.pl". Przez przypadek pokazał za dużo

Jak na razie nie wiadomo, w jakich okolicznościach rodzice Magdy pojawią się w "Rodzince.pl". My jesteśmy najbardziej ciekawi tego, jak dogadają się z Natalią oraz Ludwikiem Boskimi. Coś czujemy, że nie będzie tak kolorowo.

Nie przepadasz za polskim kinem? Być może nie widziałeś jeszcze tych filmów! W galerii zobaczysz polskie produkcje, które są najlepiej ocenione przez widzów w historii. Być może po nich właśnie zmienisz zdanie co do polskiego kina.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów