"Rodzinka.pl": Zawirowania w życiu uczuciowym jednego z bohaterów. Jak to się skończy?

Katarzyna Leszczyńska 09.03.2018
Rodzinka.pl
Fotografia: EAST NEWS

W nowym sezonie "Rodzinki.pl" będzie wiele zabawnych wątków. Jednym z nich będzie rozpoczęta już dawno historia "trójkąta miłosnego" z Kubą w roli głównej. Jak to się skończy?

Rodzinka.pl” należy do jednego z najpopularniejszych polskich seriali. Na antenie jest od 2011 roku i od tamtej pory widzowie kochają perypetie rodziny Boskich. Chłopcy, wcielający się w główne role, dorastali na oczach fanów serialu, a wraz z nimi dojrzewały ich wątki. Niektóre z nich budzą naszą ogromną ciekawość. Ostatnio, jedna z aktorek zdradziła, co wydarzy się w życiu głównego bohatera.

Zobacz także: Zdrójkowski wstawił zdjęcie z planu serialu „Rodzinka.pl”. Przez przypadek pokazał za dużo. Wpadka?

Okazuje się, że Kuba, w którego postać wciela się Adam Zdrójkowski, nadal nie będzie miał łatwo z dziewczynami. Choć od dłuższego czasu jest z Paulą, rolę której odgrywa Julia Wieniawa, wokół niego wciąż pojawia się jego była dziewczyna, Agata. Czy ten „miłosny trójkąt” w końcu zostanie rozwikłany? Szczegóły zdradziła główna zainteresowana, Julia Wieniawa.

Myślę, że wreszcie się rozwiąże cały nasz problem pt. Adam Zdrójkowski, Wiktoria Gąsiewska i ja. (…) Trochę dojrzewamy, w ogóle my osobiście dojrzewamy na tym planie, więc to też jest fajne do obserwacji – powiedziała Wieniawa w rozmowie z Party.pl.

Choć aktorka nie chciała zdradzić za dużo, jak widać nadal będzie narastało spięcie pomiędzy dwoma dziewczynami bliskimi Kubie. Julia Wieniawa dodała jednak, że będzie na pewno bardzo zabawnie.

U nas zawsze rodzinkowo, zawsze dużo humoru, ale też dużo miłości – dodała młoda aktorka.

Nowy sezon „Rodzinki.pl”, który zadebiutował już na antenie TVP2, z pewnością będzie pełen zaskakujących wydarzeń. Ostatnio nawet wszyscy zastanawiali się nad tajemniczym ślubem, biorąc pod uwagę zdjęcie Małgorzaty Kożuchowskiej i Adama Zdrójkowskiego z kościoła.

Zobacz także: Internauci zachwyceni mamą Adama Zdrójkowskiego. Wrzuca z nim sporo zdjęć. „Jak siostra z braćmi”

Paula i Kuba "Rodzinka.pl"
Fotografia: Instagram/Adam Zdrójkowski
Agata, Bolo, Paula i Kuba "Rodzinka.pl"
Fotografia: Instagram/Julia Wieniawa
Adam Zdrójkowski, Małgorzata Kożuchowska, Tomasz Karolak
Fotografia: Instagram/Adam Zdrójkowski

Autor: Julia Pandecka

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów