Filmowy Hagrid jest ciężko chory! Aktor porusza się na wózku

Paulina Ermel 15.03.2019
Kadr z filmu "Harry Potter"
Fotografia: Eastnews

Aktor z serii filmów o "Harrym Potterze" ma duże problemy zdrowotne. Z czym się zmaga?

Oglądaliście filmy o "Harrym Potterze"? Ekranizacja powieści J.K.Rowling wciąż pozostaje jednym z najbardziej magicznych filmów w historii światowego kina. Jedną z najbarwniejszych postaci w serii jest właśnie Rubeus Hagrid - gajowy w Hogwarcie. Niestety odgrywający jego rolę Robbie Coltrane właśnie podupadł na zdrowiu.

69-letni Brytyjczyk zmaga się z ciężką chorobą. Uniemożliwia mu ona normalne chodzenie i musi poruszać się na wózku!

Robbie Coltrane porusza się na wózku

Robbie Coltrane zyskał popularność właśnie dzięki roli Hagrida w filmach o "Harrym Potterze". Uzdolniony aktor został przyłapany ostatnio przez fotoreporterów. Jego słaby stan zdrowia jest widoczny gołym okiem - gwiazdor porusza się na wózku!

Okazuje się, że Coltrane'a czeka poważna operacja. Od lat bowiem cierpi na przewlekły i bardzo dokuczliwy ból kolana. Właśnie dlatego teraz porusza się na wózku inwalidzkim. Okazuje się, że ma on uszkodzony staw kolanowy do tego stopnia, że musi poddać się poważnemu zabiegowi w Stanach Zjednoczonych.

Już od kilku lat aktor poruszał się o kuli. Lekarze zaznaczyli, że uratują jego kolano, ale tylko pod warunkiem, że zrzuci kilka kilogramów. Wygląda na to, że teraz gwiazdor oszczędza nogę i przygotowuje się do zabiegu.

Prócz zagranicznych kultowych produkcji warto czasem obejrzeć też te polskie! Mamy dla was 10 najlepiej ocenionych polskich filmów wszech czasów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów