"Rick i Morty" wracają z 4. sezonem! Zobacz zapowiedź i sprawdź datę premiery animacji

Rick i Morty na czarnym tle promują 4. sezon animacji dla dorosłych
Fotografia: YouTube/Adult Swim

"Rick i Morty", czyli jedna z najpopularniejszych w ostatnich latach animacji dla dorosłych, powraca z 4. sezonem! Zobacz zapowiedź i sprawdź datę premiery.

"Rick i Morty" to animacja dla dorosłych, którą fani tego typu kina stawiają na poziomie takich produkcji jak: "South Park" oraz "BoJack Horseman". Perypetie szalonego naukowca Ricka i jego wnuka Morty'ego cieszą się ogromną popularnością. Cały serial jest dostępny m.in. na platformie Netflix. Do tej pory otrzymaliśmy 3. sezony serialu. Teraz jego twórcy, Adult Swim, ogłosili, że jeszcze w tym roku ukaże się 4. sezon "Ricka i Morty'ego". Kiedy premiera?

Zobacz także: "Czarne lustro" - już jest zwiastun 5. sezonu serialu! Kiedy premiera na Netfliksie?

"Rick i Morty": premiera 4. sezonu

"Rick i Morty" to animacja tworzona przez Adult Swim. O tym, że powstanie 4. sezon produkcji, twórcy poinformowali jeszcze w ubiegłym roku. Teraz w końcu poznaliśmy oficjalną datę premiery!

Okazuje się, że "Rick i Morty" na Adult Swim pojawią się w listopadzie 2019 roku! Nie wiadomo na razie, czy i kiedy 4. sezon pojawi się na Netfliksie.

"Rick i Morty": o czym jest animacja?

"Rick i Morty" przedstawia historię szalonego naukowca, który nie stroni od alkoholu i prowadzi hulaszczy tryb życia. Wraz z wnukiem, Mortym, który jest nieco niezdarny, podbijają kosmos. W każdym odcinku jesteśmy świadkami zwariowanych przygód tej dwójki, ich rodziny oraz przyjaciół.

Jest to jedna z lepszych animacji dla dorosłych w ostatnich latach. Jeżeli jeszcze jej nie widzieliście, koniecznie nadróbcie zaległości!

Zobacz także: TOP 53 filmy animowane dla dzieci i dorosłych

Uwielbiamy oglądać seriale! Niektóre z nich bez wątpienia możemy zaliczyć do najlepszych w historii srebrnego ekranu. Oto nasza lista. Dodalibyście coś od siebie?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów