Reżyser "Dnia świra" powraca z nowym filmem. "Niezła obsada!" - piszą internauci

Redakcja 10.05.2017
Marek Koterski
Fotografia: East News

Marek Koterski rozpoczął prace nad kolejną produkcją. Już teraz możemy być pewni, że warto będzie pójść do kina.

Marek Koterski po 6 latach przerwy wraca z nowym filmem "7 uczuć". Plany reżysera zdradził Marcin Dorociński, który opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie scenariusza filmu "7 uczuć".

Szczegóły dotyczące fabuły, scenariusza, daty rozpoczęcia zdjęć i planowanej premiery, nie są jeszcze znane. Z opisu fotografii możemy natomiast wywnioskować, którzy aktorzy będą mieli przyjemność spotkać się na planie z Markiem Koterskim. 

Zobaczymy Andrzeja Chyrę, Roberta Więckiewicza, Katarzynę Figurę, Maję Ostaszewską, Magdalenę Cielecką, Edytę Herbuś, Michała Koterskiego, Małgorzatę Bogdańską, Adama Woronowicza, Gabrielę Muskałę, Sonię Bohosiewicz, Cezarego Pazurę, Piotra Gąsowskiego, Łukasza Simlata, Izabelę Dąbrowską i Martę Chodorowską. 

Scenariusz filmu "7 uczuć"
Fotografia: www.facebook.com/marcindorocinski/

"Genialna obsada"

Pod postem Marcina Dorocińskiego, zarówno na Facebooku jak i Instagramie, pojawiło się wiele pozytywnych komentarzy fanów, ale i niektórych aktorów, którzy zostali wymienieni w opisie zdjęcia. 

Marzenia się spełniają, zawsze chciałem ogrzać się w blasku tak wspaniałych artystów - napisał Michał Koterski.

Ogromna radość z tego spotkania. Uściski dla wszystkich Państwa - dodała Edyta Herbuś. 

Marek Koterski to polski reżyser filmowy i teatralny, scenarzysta i dramatopisarz. Jego ostatnim filmem jest produkcja "Baby są jakieś inne" z 2001 roku, w którym przyjrzał się szczegółowo relacjom damsko-męskim. Inne jego znane produkcje to "Nic śmiesznego", "Ajlawju", "Dzień świta" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". 

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów