"Przyjaciele" w polskiej wersji! O czym będzie serial "Rekiny Warszawy"?

"Przyjaciele" z koktajlami - plakat serialu z lat. 90
Fotografia: United Archives/IFA Film/East News

"Przyjaciele" to serial, którego popularność nie maleje, mimo upływu lat. Teraz ogłoszono, że ma powstać jego polska wersja - "Rekiny z Warszawy".

Dopiero co dostaliśmy informację, że powstanie kontynuacja serialu "Przyjaciele", co wzbudziło ogromną radość wśród fanów serialu z lat 90. Teraz okazuje się, że powody do świętowania będą mieli polscy widzowie produkcji o szóstce przyjaciół z Nowego Jorku. Jeszcze w tym roku na ekranach pojawi się serial "Rekiny Warszawy", który ma być polską odpowiedzią na "Przyjaciół". O co tak naprawdę w tym chodzi? Zdradzamy, o co w tym wszystkim tak naprawdę chodzi.

Zobacz także: "Przyjaciółki" wracają z 15. sezonem! Zobacz zwiastun nowej odsłony serialu

"Rekiny Warszawy": polska odpowiedź na serial "Przyjaciele"

W sieci pojawiła się wyjątkowa wiadomość dla fanów "Przyjaciół". Powstanie polska wersja kultowego serialu z lat 90.!

Oczywiście nie będzie to opowieść o grupce przyjaciół z Nowego Jorku. Zamiast nich głównymi bohaterami będą 30-latkowie z Warszawy, według doniesień "Dzień Dobry TVN".

Mamy już tak zwaną surówkę, scenariusz i roboczo nakręconych kilka odcinków. Mocno nad tym pracujemy - wyznał Jakub Sporek, który będzie jednym z aktorów występujących w serialu.

Jak możemy przeczytać w sieci, serial "Rekiny Warszawy" tworzy grupa aktorów, którzy przyjaźnią się zarówno na ekranie, jak i w życiu prywatnym. Być może dzięki temu łatwiej będzie im pokazać widzom prawdziwe emocje i relacje, jakie wypływają z przyjaźni.

Zobacz także: Filmy 2020 roku, które powinna zobaczyć każda kobieta!

Premiera serialu "Rekiny z Warszawy" ma się odbyć jeszcze w tym roku! Planowana jest na okres wakacyjny. Nie znamy jednak jeszcze dokładnej daty, ani szczegółów dotyczących fabuły.

"Przyjaciele" wracają!

Przypomnijmy, że powraca także kultowy serial "Przyjaciele", a dokładnie specjalny odcinek wspomnieniowy, w którym zobaczymy legendarną obsadę. Tym samym na ekranie pojawią się: Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, David Schwimmer i Matthew Perry. Jak podaje Onet, będzie on dostępny na platformie streamingowej HBO Max, która zostanie uruchomiona w maju. Tam też pojawią się wszystkie dotychczasowe odcinki serialu, które powstały na przełomie lat 1994-2004.

Zobacz także: Matthew Perry założył konto na Instagramie! Pozostali "Przyjaciele" komentują 

Serial "Przyjaciele" odniósł ogromny sukces. Wielu fanów tęskni za tą popularną produkcją. Jeśli uwielbiałeś śledzić przygody szóstki przyjaciół, koniecznie weź udział w naszej zabawie. Odpowiedz na kilka prostych pytań i przekonaj się, który serialowy bohater jest twoją bratnią duszą.

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą
Rozwiąż quiz

Który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą?

Quiz: który bohater z serialu "Przyjaciele" jest twoją bratnią duszą

1. Na co wydałbyś wygrane 1000 złotych w loterii?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów