"Ranczo" będzie kontynuowane bez Królikowskiego? Reżyser podjął ostateczną decycję

Reżyser i obsada serialu "Ranczo". Na zdjęciu: Artur Barciś, Paweł Królikowski, Wojciech Adamczyk, Ilona Ostrowska, Cezary Żak i Radosław Pazura
Fotografia: DONAT BRYKCZYNSKI/REPORTER/East News

W ostatnim czasie wiele mówiono o powrocie serialu "Ranczo". Czy reżyser produkcji zamierza kontynuować projekt bez Pawła Królikowskiego? Wspomina pracę z aktorem.

Serial "Ranczo" cieszył się ogromnym uwielbieniem Polaków. Do dziś widzowie chętnie oglądają powtórki serialu TVP. Nic więc dziwnego, że twórcy przez jakiś czas zastanawiali się nad powrotem całej ekipy na plan. Gdy wszyscy już mieli nadzieję na kontynuację serialu, media obiegła smutna wiadomość o śmierci Pawła Królikowskiego, który grał w produkcji postać Kusego, jednego z głównych bohaterów. Reżyser serialu zdradził, czy zamierza kontynuować "Ranczo" bez aktora.

Zobacz także: Wiemy, kiedy i gdzie odbędzie się pogrzeb Pawła Królikowskiego

"Ranczo" bez Królikowskiego? Reżyser podjął decyzję o kontynuacji

Serial "Ranczo" trafił w gust wielu Polaków. Przede wszystkim jednak ze względu na niezwykłych aktorów, którzy pojawili się na ekranie.

Jednym z nich był Paweł Królikowski, którego postać Kusego widzowie pokochali. Reżyser serialu, Wojciech Adamczyk, w rozmowie z Onetem zdradził, jak wspomina współpracę z aktorem.

Był gadułą, miał elokwencję, zawsze mówił ciekawie i barwnie, dużo żartował. Może trochę ciężej było w ostatnim sezonie, kiedy już był po pierwszej operacji i stał się nieco bardziej nerwowy niż zwykle, ale to nie rzutowało na to, co widzieliśmy na ekranie - powiedział reżyser.

Adamczyk w rozmowie zdradził także, czy wyobraża sobie kontynuację "Rancza" bez Pawła Królikowskiego.

W tej sytuacji to niemożliwe, żebyśmy ruszyli ze zdjęciami. Ta smutna wiadomość, która nami wszystkimi wstrząsnęła, spowodowała, że możliwość nakręcenia filmu praktycznie upadła na zawsze - dodał reżyser.

Śmierć Pawła Królikowskiego zasmuciła zarówno jego przyjaciół, jak również fanów. Oni także nie wyobrażają sobie kontynuacji "Rancza" bez Kusego.

Zobacz także: Ostatni wywiad Pawła Królikowskiego przed śmiercią. Poruszające słowa aktora o chorobie i wsparciu bliskich

Paweł Królikowski był uwielbianym polskim aktorem. Zarówno przez fanów, jak i inne gwiazdy. Znani postanowili go pożegnać wzruszającymi słowami.

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów