Nie tylko u Tarantino! Zawierucha zagra w kolejnym amerykańskim filmie i to jedną z głównych ról

Rafał Zawierucha w garniturze na czerwonym dywanie na premierze filmu "Niepodległość"
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Rafał Zawierucha to kolejny polski aktor, który osiąga sukcesy w Stanach Zjednoczonych. Zagra główną rolę w kolejnym amerykańskim filmie!

Dopiero co pisaliśmy o tym, że Joanna Kulig dołączyła do prestiżowej agencji aktorskiej w USA. Teraz przyszedł czas na kolejnego polskiego aktora, o którym ostatnio jest głośno na świecie. Rafał Zawierucha otrzymał ogromną szansę i zagra w "Once Upon a Time in Hollywood" - najnowszym filmie Quentina Tarantino. To jednak nie koniec jego sukcesów! Zawierucha właśnie podzielił się informacją, że pracuje nad kolejną amerykańską produkcją. 

Zobacz także: Filmy 2019 roku, których nie możesz przegapić!

Rafał Zawierucha w "The Soviet Sleep Experiment"

Film "The Soviet Sleep Experiment" to nowy amerykański dreszczowiec, który obecnie kręcony jest w Minneapolis. Rafał Zawierucha podzielił się ze swoimi fanami zdjęciem z planu produkcji i napisał, że wkrótce poda więcej szczegółów na jej temat. Jak donosi Onet, polski aktor ma wcielić się w produkcji w jedną z głównych ról.

Cieszę się, bo mogę trochę tajemnicy zdradzić! Siedzę w Minneapolis - bo tutaj właśnie kręcimy nowy film - napisał Rafał Zawierucha na Instagramie.

"The Soviet Sleep Experiment" to thriller, którego tematyka będzie dotyczyć radzieckich eksperymentów związanych z brakiem snu w latach 40. XX wieku. Badaczom chodziło o stworzenie super żołnierza. Według doniesień Onetu to właśnie w jednego z radzieckich naukowców może wcielić się Zawierucha. Oprócz niego w obsadzie znaleźli się również: Eva De Dominici, Chris Kattan oraz Paul Cram. Reżyserem filmu jest Barry Anderson. Data premiery jak na razie nie jest znana.

Zobacz także: Polskie filmy 2019, które musisz zobaczyć!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Na jedne filmy ochoczo chodzimy do kina, inne nieco mniej do nas przemawiają. Te produkcje cieszyły się największą popularnością wśród polskich widzów!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów