Zawierucha pokaże widzom kulisy Oscarów! Jego dokument będzie można obejrzeć w Canal+

Paulina Ermel 08.02.2019
Rafał Zawierucha
Fotografia: instagram.com/rafal_zawierucha

Nie dość, że za chwilę będziemy mogli oglądać go w filmie Quentina Tarantino, teraz mamy szansę obejrzeć jego dokument! Zobaczcie, o czym będzie i kiedy odbędzie się jego premiera.

Rafał Zawierucha pokaże widzom kulisy Oscarów. Dokument pt. "Zawierucha w Hollywood" wyemitowany zostanie w Canal+. Co znajdziemy w tej produkcji?

"Zawierucha in Hollywood" to film dokumentalny, w którym będzie można obejrzeć kulisy wręczania Oscarów, czyli najbardziej prestiżowych nagród filmowych na świecie. W dokumencie, który będzie można obejrzeć w Canal+ zobaczymy ekskluzywne materiały ze znanymi gwiazdami Hollywood.

Rafał Zawierucha pokaże kulisy Oscarów

W dokumencie Rafała Zawieruchy będzie można obejrzeć rozmowy z wieloma hollywoodzkimi sławami - m.in. z producentami Garym Michaelem Waltersem, Michaelem Phillipsem i Tonym Billem czy stylistą czerwonego dywanu Danielem Musto. Prócz tego Zawierucha spotkał się z twórcami "Zimnej wojny" - reżyserem Pawłem Pawlikowskim, Łukaszem Żalem, czyli autorem zdjęć i z producentką Ewą Puszczyńską.

Zobacz także: Oscary 2019 - znamy nominacje! 

Dokument "Zawierucha w Hollywood" będzie można obejrzeć 16 lutego o godzinie 18.15 w Canal+.

O Rafale Zawierusze zrobiło się ostatnio bardzo głośno m.in. za sprawą angażu w filmie Quentina Tarantino pt. "Once Upon a Time in Hollywood". Polski aktor zagra tam u boku Brada Pitta, Leonardo DiCaprio i Margot Robbie. Wybierzecie się na ten film?

Zobacz także: Oscary 2019 już za chwilę! Zobacz, gdzie obejrzeć galę!

Lubicie filmy Oscarowe? Już niedługo odbędzie się kolejna gala rozdania tych prestiżowych nagród. Z tej okazji przypominamy wam 18 legendarnych filmów oscarowych. Zobaczcie!

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów