Rafał Mroczek odchodzi z "M jak miłość"? Jest komentarz produkcji

Anna Respondek 28.02.2018
"M jak miłość"
Fotografia: EAST NEWS

Oficjalne stanowisko produkcji "M jak miłość" wszystko wyjaśnia. Co dalej stanie się z postacią głównego bohatera? 

"M jak miłość" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali, który nieprzerwanie od 18 lat gromadzi przed telewizorami milionową publiczność. Najpopularniejszymi aktorami serii są Katarzyna Cichopek, Rafał i Marcin Mroczkowie czy Anna Mucha. 

Zobacz także: Czy Joanna Koroniewska wróci do "M jak miłość". Doniesienia komentuje jedna z aktorek serialu

Fani serialu nie wyobrażają go sobie bez niektórych postaci. Niestety w ostatnich dniach pojawiła się niepokojąca informacja, jakby jeden z głównych bohaterów miał opuścić produkcję. Chodzi o Rafała Mroczka wcielającego się w postać Pawła Zduńskiego

Co się stanie z Pawłem Zduńskim?

1355. odcinek "M jak miłość", który został wyemitowany we wtorek 27 lutego, zaniepokoił fanów. Jak można było zobaczyć, Paweł Zduński grany przez Rafała Mroczka chce zamknąć firmę i wyjechać z kraju. Ten wątek wyjątkowo nie spodobał się telewidzom, którzy zastanawiali się nad tym, czy to nie oznacza, że aktor chce opuścić serial. Portal Plejada.pl postanowił skontaktować się z produkcją serii. Oficjalne oświadczenie stacji rozwiało wszelkie wątpliwości. 

Ewentualny wyjazd bohatera nie oznacza, że aktor zniknie z serialu. M jak miłość" niezmiennie dobrze się klika i kiedy tylko w streszczeniu odcinka serialu jest napisane, że jakiś bohater zastanawia się, czy nie wyjechać z kraju, albo wyjeżdża na chwilę, to media ogłaszają, że aktor odchodzi z serialu - zapewniła Karolina Baranowska z działu PR serialu "M jak miłość". 

Wygląda na to, że fani serii nie mają się o co martwić, a Paweł Zduński w najbliższym czasie nie zniknie z serialu. 

Zobacz także: Jacek Poniedziałek źle wspomina pracę na planie "M jak miłość". Te słowa mogą zaboleć

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów