Radosław Piwowarski wie, kto powinien zagrać młodą Annę Przybylską. Ale nie wiadomo, czy to dobry pomysł

Paulina Szestowicka 19.10.2016
Anna Przybylska
Fotografia: East News

Informacja wywołała spore zamieszanie w mediach. Ale jak wiadomo, ostateczną decyzję podejmą dziewczyna i jej ojciec. 

Oliwia Bieniuk dostała propozycję zagrania młodej Anny Przybylskiej. Jak informuje "Super Express", Radosław Piwowarski złożył 14-latce ofertę współpracy, ale ostateczna decyzja jeszcze nie zapadła. Reżyser i producenci mają czas na skompletowanie ekipy i obsady do końca listopada, ponieważ zdjęcia do filmu "Gwiazda" ruszają już w grudniu 2016 roku.

Radosław Piwowarski nie chciał zdradzić szczegółów rozmów, które prowadzi z Oliwią (i na pewno jej ojcem, Jarosławem Bieniukiem). Podejrzewamy, że nie są proste, ponieważ wystąpienie w takim filmie wiąże się z jeszcze większym zainteresowaniem mediów i uczestniczeniem w premierach. Jest też świadomym wejściem do świata show-biznesu, który nie jest przyjazny nie tylko nastolatkom, ale i dorosłym.

Życie staje się filmem

W Internecie pojawiło się też sporo głosów, że Oliwia Bieniuk nie powinna wcielać się w rolę swojej mamy, ponieważ może to być dla niej zbyt trudne emocjonalnie. Oczywiście, na ekranie wypadnie bardzo naturalnie, ponieważ będzie to jej debiut, a w dodatku nigdy nie uczęszczała do szkoły, która wprowadziłaby ją w tajniki zawodu. Tylko bez odpowiedzi pozostaje pytanie, czy na pewno o to chodzi.

Rola starszej i dorosłej Anny Przybylskiej możliwe, że przypadnie w udziale Oldze Bołądź, ale nadal są to niepotwierdzone informacje. Film "Gwiazda" ma trafić na ekrany w 2018 roku. Można się domyślać, że premiera odbędzie się w rocznicę śmierci Anny Przybylskiej. 

Anna Przybylska
Fotografia: East News
Anna Przybylska
Fotografia: East News
Anna Przybylska
Fotografia: East News
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów