Myślisz, że dobrze znasz filmy o miłości? Jesteś w błędzie. Ten quiz rozwiąże tylko prawdziwy kinomaniak!

Sylwia Bagińska 01.10.2018

Uważasz, że jesteś największym miłośnikiem kina i znasz wszystkie klasyki filmowe o miłości? W takim razie, nasz quiz jest dla ciebie! Sprawdź, czy po jednym cytacie rozpoznasz co to za popularna produkcja!

1. "Miłość jest pasją, jest obsesją, jest czymś, bez czego człowiek nie może żyć. Jeśli nie zaczniesz od tego, z czym skończysz". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

2. "Od teraz wszystko będzie proste. I będzie naprawdę trudne. Będziemy musili każdego dnia nad tym pracować, ale chcę tego, bo chcę ciebie. Chcę całej ciebie, na zawsze, ciebie i mnie, każdego dnia". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

3. "Nasza miłość jest jak wiatr - nie widzę jej, ale czuję". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

4. "Serce kobiety to ocean pełen tajemnic. A teraz wiecie, że istniał kiedyś Jack Dawson, który mnie ocalił. W każdym możliwym znaczeniu tego słowa. Nie mam nawet jego zdjęcia. Teraz istnieje tylko w mojej pamięci". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

5. "Tak cię pochłania bycie sobą, że nie masz nawet pojęcia, jaka jesteś nadzwyczajna". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

6. "Kiedy ktoś cię kocha, jest tak, jakby otulił twoje serce kocem". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

7. "Każdy człowiek potrafi bez trudu zrobić pierwszy krok - zwykle jest to lekkie zainteresowanie - niewielu jednak ma dosyć odwagi, by zakochać się prawdziwie, nie otrzymując po temu zachęty". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

8. "Miłość potrzebuje spędzania czasu wspólnie, ale spędzanie go oddzielnie może podsycić miłość jeszcze bardziej"? Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

9. "Boję się wszystkiego. Boję się tego, co zobaczyłam, tego, co zrobiłam, tego, kim jestem. A najbardziej ze wszystkeigo boję się wyjść z tego pokoju i nigdy więcej w swoim życiu nie czuć się jak wtedy, kiedy jestem z tobą". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

10. "Przysięgam kochać cię we wszystkim, co zrobisz, teraz i na zawsze. I obiecuję nigdy nie zapomnieć, że to miłość, która zdarza się raz w życiu". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

11. "Kocham cię bardziej niż ktokolwiek mógłby kiedykolwiek kochać kogokolwiek". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

12. "Najpiękniejsza rzecz, jakiej można doświaczyć to kochać i być kochanym". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

13. "Przyszedłem tu bez żadnych oczekiwań, tylko po to, by wyznać, że moje serce jest i zawsze było twoje". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

14. "Zagraj to jeszcze raz, Sam. Zagraj: Jak mija czas". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

15. "Wolałabym mieć raka niż nieszczere serce. Rak może cię wykończyć, nieszczerość zrobi to na pewno". Z jakiego filmu pochodzi ten cytat:

Sprawdź wynik
Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów