25.04.2018 09:57

Nowy film Tarantino zapowiada się ekscytująco. DiCaprio zdradził kolejne szczegóły akcji

Quentin Tarantino wyjawił kolejne szczegóły scenariusza. O filmie opowiedział również jeden z głównych bohaterów, Leonardo DiCaprio. 

Charles Manson/ Quentin Tarantino

Fotografia: EAST NEWS

Zapowiada się naprawdę ekscytujące kino. Najnowszy film Quentina Tarantino "Once Upon A Time in Hollywood" będzie opowiadał o brutalnej zbrodni, jaka miała miejsce w latach 60. w Los Angeles.

Zobacz także: Te sceny orgazmów w filmach zostały uznane za najlepsze i najbardziej realistyczne

Reżyser z własnej perspektywy przedstawi historię sekty Mansona i rzezi, jaką dokonała ona w domu Romana Polańskiego, zabijając jego żonę Sharon Tate i nienarodzone dziecko. Jak już wiadomo, w nowym projekcie zobaczymy Leonarda DiCaprio i Brada Pitta. Tarantino podkreśla, że chemia, jaka panuje między aktorami, przejdzie do historii. 

"

Wszystko jest trzymane w sekrecie. Ale mogę wam powiedzieć, że "Once Upon a Time in Hollywood" rozgrywa się w 1969, w rozkwicie rewolucji hippisowskiej i nowego Hollywood. Ulica po ulicy, budynek po budynku, zamienimy Los Angeles w Hollywood z 1969 roku - wyjawił.  "

O filmie wypowiedział się również Leonardo DiCaprio, który stwierdził, że to jeden z najlepszych scenariuszy, jakie czytał w swojej karierze. Dodatkowo aktor jest podobno bardzo podekscytowany współpracą z Pittem. 

"

Jestem wielkim fanem "Deszczowej piosenki" i filmów o Hollywood. Pochodzę z Los Angeles i ten scenariusz był dla mnie niesamowity. Zrobimy wszystko, by wyszło fantastycznie - zapewniał.  "

Jesteście ciekawi ostatecznych efektów współpracy? My bardzo! ;)

Zobacz także: Tom Hardy zaskoczył zdjęciem na Instagramie. Ta przemiana do filmu przejdzie do historii

EN_01316518_0662

Fotografia: EAST NEWS

Jaki film Quentina Tarantino lubisz najbardziej?

Autor: Anna Respondek