TVN idzie w kierunku HBO? "Drugą szansę" zastąpi serial z Kuleszą

Katarzyna Leszczyńska 11.05.2018
Agata Kulesza, Małgorzata Kożuchowska
Fotografia: Fotografie: EAST NEWS

Niedawno TVN ogłosił zakończenie "Drugiej szansy". Wiemy, jaki serial zastąpi produkcję. Tym razem bez Kożuchowskiej, ale z równie znaną gwiazdą.

Niedawno z bólem serca przyjęliśmy informację, że stacja TVN postanowiła zakończyć serial "Druga szansa", w którym główną rolę grała Małgorzata Kożuchowska. I choć w planach jest nowa produkcja z udziałem aktorki, planowana na wiosnę 2019 roku, wiemy też, że stacja rozpoczyna pracę nad dwoma serialami, z których jeden zapowiada się absolutnym hitem.

Zobacz także: Łepkowska broni "Korony Królów". Odwołuje się do "Drugiej szansy" i wbija szpilę Kożuchowskiej

Jak podaje portal Wirtualnemedia.pl, TVN ruszył z pracami nad nowym serialem "Pułapka". Będzie to produkcja kryminalna, której historia będzie zawierać się w sześciu odcinkach, co do tej pory nie miało miejsca w serialach stacji. Można powiedzieć nawet, że twórcy w tym kontekście idą w stronę HBO, wzorując się chociażby na polskim serialu "Wataha", który również miał jedynie 6 odcinków, jednak każdy na bardzo wysokim poziomie. Czy tak będzie i tym razem?

"Pułapka" TVN z nową gwiazdą

Co najważniejsze, w "Pułapce" główną rolę zagra równie znana aktorka i przyjaciółka Kożuchowskiej, Agata Kulesza. Gwiazda ma na swoim koncie wiele zapadających w pamięć wcieleń filmowych, ale grała również w serialach, m.in. u boku Kożuchowskiej w "Rodzince.pl". Najbardziej uwielbiamy ją jednak za role w: "Idzie", która zdobyła Oscara oraz "Róży". Niedawno zagrała też w "Zimnej wojnie", filmie Pawła Pawlikowskiego, który obecnie walczy w Głównym Konkursie w Cannes.

Zobacz także: Polskie oblężenie w Cannes. 7 produkcji powalczy o nagrody

Według doniesień "Pułapka" na antenę TVN-u trafi już jesienią. Co ciekawe, wówczas pojawi się jeszcze jeden serial kryminalny wyprodukowany przez stację, 8-odcinkowy "Pod powierzchnią", w którym jedną z głównych ról ma zagrać Bartłomiej Topa.

Zobaczcie w poniższej galerii, jakie polskie produkcje warto zobaczyć w tym roku:

Autor: Katarzyna Leszczyńska

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów