"Przyjaciółki" wracają! Zobacz zwiastun nowego sezonu serialu

Zdjęcie z planu produkcji "Przyjaciółki", od lewej: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska
Fotografia: Instagram/malgosia_socha

"Przyjaciółki" wracają z 13. sezonem! W sieci ukazał się zwiastun nowej odsłony serialu, który zdradza sporo. W nowym sezonie zobaczymy też nowych aktorów!

"Przyjaciółki" są jednym z ulubionych seriali Polaków. Perypetie czterech, charyzmatycznych bohaterek bardzo przypadły do gustu widzom. Na tyle, że Polsat od 2012 nieprzerwanie decyduje się na kontynuację serialu. W ostatnim, 12. sezonie, w życiu każdej z bohaterek działo się bardzo dużo.

Inga musiała poradzić sobie z nadwagą i ojcami swoich córek, którzy mocno namieszali w jej życiu. Anka stawiła ponownie stawiła czoła alkoholizmowi, tym razem swojego męża. Patrycja musiała zdecydować, czego tak naprawdę chce i ostatecznie podjąć decyzję, czy chce być z Wiktorem. Najbardziej jednak poruszył nas los Zuzy, która musiała znaleźć w sobie siłę na walkę z rakiem. Czy uda jej się pokonać chorobę?

Zobacz także: Tego nie wolno robić aktorkom "Przyjaciółek"! To bardzo trudne dla każdej kobiety

"Przyjaciółki": 13. sezon nadchodzi!

W sieci pojawił się właśnie zwiastun 13. sezonu serialu! Dowiadujemy się z niego, że do obsady dołączą nowi aktorzy. Wśród nich znajdą się: Tamara Arciuch oraz Mateusz Janicki. Wkrótce przekonamy się, kto z nich bardziej namiesza w życiu głównych bohaterek. A co czeka każdą z nich w nowej odsłonie produkcji?

Już na początku dowiadujemy się, że Zuza w pełni wyzdrowieje i skupi się na swoim związku z Jaśkiem. Inga wróciła do dawnej wagi i postanowi zawalczyć o miłość. Dużo też będzie działo się w życiu Pawła i Anki. Ich małżeństwo po raz kolejny zostanie wystawione na próbę. Patrycja natomiast będzie musiała stawić czoła Wiki i wróci do Wiktora. W ich życiu pojawi się jednak dziecko, które mocno namiesza w życiu całej tej trójki.

O tym, jak z tymi perypetiami poradzą sobie tytułowe przyjaciółki przekonamy się już wiosną na antenie stacji Polsat. Według informacji podanych przez Wirtualnemedia.pl, pierwszy odcinek 13. sezonu serialu wyemitowany zostanie już 28 lutego. Nie możemy się doczekać! Poniżej możecie zobaczyć zwiastun.

Zobacz także: Ile zarabiają serialowe przyjaciółki? Gaże aktorów serialowych za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów