"Przyjaciółki" wracają z 15. sezonem! Zobacz zwiastun nowej odsłony serialu

"Przyjaciółki": zdjęcie promujące 15. sezon serialu, a na nim: Joanna Liszowska jako Patrycja, Anita Sokołowska jako Zuza, Małgorzata Socha jako Inga oraz Magdalena Stużyńska-Bauer jako Anka
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

"Przyjaciółki" już w marcu wracają z 15. sezonem! My już wiemy, co będzie działo się z bohaterkami i mamy zwiastun nowej odsłony serialu. Zobaczcie sami! 

"Przyjaciółki" to serial, który zyskał ogromną sympatię Polaków. Zwłaszcza jego bohaterki. Zuza, Inga, Anka i Patrycja przyjaźnią się już od 8 lat, a ich perypetie wciąż są uwielbiane i ochoczo oglądane przez widzów. Nic więc dziwnego, że producenci zdecydowali się na stworzenie kolejnego, 15. sezonu "Przyjaciółek". Fani pierwsze odcinki będą mogli obejrzeć już w marcu, a teraz otrzymaliśmy zwiastun nowej odsłony serialu. Zobaczcie, co czeka bohaterki w 15. sezonie!

Zobacz także: Suknia ślubna Julki z "Przyjaciółek" zachwyciła fanów serialu. Wiemy, gdzie można kupić ten model!

"Przyjaciółki" sezon 15.: co się wydarzy?

W 15. sezonie "Przyjaciółek" będziemy świadkami dalszych losów Zuzy (Anita Sokołowska), Patrycji (Joanna Liszowska), Ingi (Małgorzata Socha) oraz Anki (Magdalena Stużyńska-Bauer).

Patrycja próbuje sama wychowywać dzieci po zniknięciu Wiktora (Paweł Deląg). Niezmiennie w życiu wspiera ją jednak była teściowa, Ela (Elżbieta Jarosik). To właśnie Ela postanowi, chcąc pomóc, ponownie namieszać w życiu Patrycji. Na drodze bohaterki stanie tajemniczy mężczyzna. W jego postać wcieli się zupełnie nowy aktor, który dołączył do obsady "Przyjaciółek", Marcin Perchuć. Czy skradnie serce Pati, która wciąż liże rany po swoim małżeństwie z Wiktorem? 

Inga nadal będzie musiała zmierzać się z problemem, jakim jest wychowywanie nastolatki. Hania (Pola Figurska) nie daje za wygraną, wręcz przeciwnie - zaczyna buntować się jeszcze bardziej. Problemom rodzicielskim nie sprzyja poza tym powrót Ingi do Maksa (Mateusz Janicki). Zwłaszcza, że przeciwko niej zaczynają łączyć siły Andrzej (Adam Adamonis) i Robert (Krzysztof Wieszczek). Czy bohaterce uda się udźwignąć wszystkie te przeciwności?

Anka w końcu ma siłę ku temu, żeby odetchnąć po wszystkich przeciwnościach, jakie na jej drodze postawił los. Zaczyna w końcu myśleć o sobie, jednak Paweł (Bartek Kasprzykowski) nie daje jej zapomnieć o śmierci Franka. Rozterki męża, który nadal obwinia się o wypadek, nie pomagają jej uporać się z przeszłością. Czy Strzeleccy w końcu odnajdą radość życia?

Zobacz także: Anita Sokołowska zabrała ukochanego na ściankę. Bartosz Frąckowiak jest bardzo przystojny!

Zuza natomiast stawia w swoim życiu na wielkie zmiany. Po rozstaniu z Jaśkiem (Marek Bukowski) próbuje za wszelką cenę zmienić swoje życie prywatne i... zawodowe. Tu z pomocą przychodzi oczywiście Dagmar (Marcin Korcz) i jego niezawodne pomysły. Czy Zuza da się ponieść chwili i zdecyduje się na zwariowany pomysł przyjaciela?

Odpowiedź na te wszystkie pytania znajdziemy w 15. sezonie "Przyjaciółek"!

"Przyjaciółki" sezon 15.: kiedy premiera? Zobacz zwiastun!

Nowy sezon "Przyjaciółek" na antenie Polsatu już od 5 marca. Fani będą mogli oglądać losy swoich ulubionych bohaterek także na stronie Ipla.tv. Poniżej możecie zobaczyć zwiastun 15. sezonu serialu.

Zobacz także: Liszowska pochwaliła się gorącym ujęciem w bikini. Co za ciało!

Materiały prasowe/Polsat

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów