Dramat Zuzy w "Przyjaciółkach"! Brat Jaśka będzie próbował ją zgwałcić?!

"Przyjaciółki": Stefan Pawłowski jako Igor i Anita Sokołowska jako Zuza w scenie z serialu Polsatu
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Trudne chwile czekają bohaterki "Przyjaciółek". Zwłaszcza Zuzę, która będzie musiała zmierzyć się z atakiem ze strony brata Jaśka, Igora. Jak sobie poradzi?

"Przyjaciółki" powróciły na antenę stacji Polsat po przerwie wakacyjnej. Za nami pierwszy odcinek 14. sezonu serialu, w którym poznaliśmy nowego bohatera, Igora (Stefan Pawłowski), który jest bratem Jaśka (Marek Bukowski). Między Jaśkiem a Zuzą (Anita Sokołowska) natomiast od dłuższego czasu nie jest najlepiej. Okazuje się, że Igor jeszcze bardziej namiesza w związku bohaterów. Według najnowszych doniesień mediów bohater postanowi zgwałcić Zuzę! Co wydarzy się w kolejnych odcinkach?

Zobacz także: "Przyjaciółki" wróciły! Zobacz zwiastun 14. sezonu serialu

"Przyjaciółki": Brat Jaśka zgwałci Zuzę?!

W pierwszym odcinku 14. sezonu "Przyjaciółek" poznaliśmy Igora. Igor to brat Jaśka, do którego znany już nam doskonale bohater nie pała sympatią. Świadczy o tym chociażby to, w jaki sposób go przywitał, gdy ten zjawił się w jego domu. Jasiek od razu wykrzyczał "sp*erdalaj stąd", co spotkało się z ogromnym zaskoczeniem Zuzy i widzów.

Jasiek obecnie pracuje na co dzień w Gdańsku. Tym samym Zuza postanowi dać szansę Igorowi i przenocuje go w swoim domu, zważywszy na polepszenie rodzinnych relacji. W związku z tym właśnie dojdzie do jej kłótni z Jaśkiem, który nie toleruje brata. Jasiek dowie się, że Zuza spotyka się z Igorem i wybuchnie. Rozgoryczona bohaterka pójdzie na plażę, gdzie spotka grupę młodych ludzi z Igorem na czele. Postanowi się do nich przyłączyć. W pewnym momencie Igor zacznie ją rozbierać. 

Zuza zacznie się wyrywać. Ostatecznie uda jej się uratować przed gwałtem, po interwencji przypadkowych ludzi. Czy Jasie dowie się o całej sytuacji? O tym przekonamy się w kolejnych odcinkach "Przyjaciółek".

"Przyjaciółki" na Polsacie możecie oglądać w każdy czwartek o godzinie 21:10

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz odchodzi z "Przyjaciółek"?! Aktorka skomentowała

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów