Ruszają zdjęcia na planie 16. sezonu "Przyjaciółek"! Do obsady dołącza znany aktor

"Przyjaciółki": Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Bauer na planie serialu stacji Polsat
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Ruszyły zdjęcia na planie 16. sezony serialu "Przyjaciółki"! Aktorzy wrócili do plan, a wśród nich zupełnie nowa postać.

Serial "Przyjaciółki" od lat cieszy się ogromną popularnością! Przez obsadę polsatowskiej produkcji przewinęło się już wielu znanych aktorów, ale główne bohaterki niezmiennie pozostają te same, co jest jej największym atutem. Właśnie ruszyły zdjęcia na planie 16. sezonu "Przyjaciółek". Już jesienią na antenie ponownie wystąpią: Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Joanna Liszowska i Magdalena Stużyńska-Bauer. Okazuje się, że do obsady dołączył także jeden z najpopularniejszych polskich aktorów, który... jest prawdziwym przystojniakiem.

Zobacz także: "Taniec z gwiazdami" wraca na antenę! Wiemy, kiedy będzie można oglądać program

"Przyjaciółki": ruszyły zdjęcia do 16. sezonu! Nowy aktor w serialu

Prace na planach wielu popularnych seriali były wstrzymane przez koronawirusa. Teraz na szczęście aktorzy mogli powrócić do pracy i już niedługo będziemy mogli cieszyć się nowymi odcinkami naszych ulubionych produkcji.

Ruszyły prace także na planie 16. sezonu serialu "Przyjaciółki"! Okazuje się, że do obsady w kolejnej odsłonie produkcji dołączył... Paweł Małaszyński, o czym poinformował sam główny zainteresowany.

Zaprzyjaźniam się z @polsatofficial już oficjalnie. Zapraszam na 16. sezon serialu "Przyjaciółki" - napisał Małaszyński na swoim koncie na Instagramie. 

Fani aktora oraz serialu są zachwyceni tą nowiną! 

Już nie mogę się doczekać. 

Super, uwielbiam ten serial.

No bosko - piszą w komentarzach.

Niektórzy już łączą aktora z jedną z najbardziej uwielbianych bohaterek - Zuzą (Anita Sokołowska). Jednak o tym, w jaką postać wcieli się Paweł Małaszyński, przekonamy się dopiero za jakiś czas. 16. sezon "Przyjaciółek" jesienią w Polsacie.

Zobacz także: Paweł Małaszyński udowodnił, że dla córki zrobi wszystko. Aż trudno uwierzyć, że się na to zdecydował! 

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów