"Przyjaciółki" - finał nadchodzi wielkimi krokami! Paweł śpiewa dla Anki "Weź nie pytaj"!

"Przyjaciółki" 13 odc. 157: Bartłomiej Kasprzykowski jako Paweł Strzelecki śpiewa "Weź nie pytaj" Pawła Domagały na karaoke
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

13. sezon "Przyjaciółek" zbliża się ku końcowi. Już niedługo wyjaśnią się wszystkie wątki! W najbliższym odcinku dowiemy się, czy Anka wybaczy Pawłowi.

Aktorki z "Przyjaciółek" ogłosiły już, że powróciły na plan, żeby kręcić dla nas 14. sezon serialu, a przed nami przedostatni odcinek 13. odsłony produkcji! Powoli zbliżamy się do wielkiego finału, a dotychczasowe wątki zaczynają się wyjaśniać. Trzeba przyznać, że twórcy ponownie postarali się o dostarczenie nam mocnym wrażeń. 157. odcinek, który już dziś będzie miał premierę, czeka na nas z wieloma niespodziankami. Jedną z nich jest wątek Pawła i Anki.

Zobacz także: Sokołowska wrzuciła zdjęcie z planu "Przyjaciółek". Internauci oburzeni: "Ciężarna leży jak śmieć"

"Przyjaciółki": Paweł śpiewa "Weź nie pytaj"

Między Anką i Pawłem w tym sezonie sporo się popsuło. Strzelecki oświadczył żonie, że zakochał się w innej kobiecie. Długo zastanawialiśmy się, czy to tylko chwilowe, czy może na stałe ulokował uczucia gdzie indziej. Teraz wszystko staje się jasne!

W najnowszym odcinku serialu Paweł (Bartek Kasprzykowski) postanowi udowodnić żonie, że jest miłością jego życia. Z tej okazji, mimo wielkiej tremy, wystąpi na karaoke i zaśpiewa wzruszający hit Pawła Domagały "Weź nie pytaj"

Tę piosenkę chciałem dedykować mojej żonie, Annie - powie ze sceny Paweł.

Czy Ance (Magdalena Stużyńska) spodoba się ta niespodzianka i zdecyduje się wybaczyć mężowi? O tym przekonamy się już dziś o 21:10 na antenie stacji Polsat! Poniżej możecie zobaczyć, jak Kasprzykowski poradził sobie z piosenką Domagały.

Paweł Domagała natomiast już 25 maja zaśpiewa swój największy hit na antenie Polsatu podczas koncertu Radiowy Hit Roku w ramach Polsat SuperHit Festiwal 2019. Nie możecie tego przegapić!

Zobacz także: Julia Wieniawa i Michał Szpak wystąpią na jednej scenie. Zadebiutują w zupełnie nowej roli!

Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki 13 odc. 157: Anka na karaoke
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat
Przyjaciółki 13 odc. 157: Anka i Paweł w domu
Fotografia: Materiały prasowe/Polsat

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów