"Przyjaciółki": niepokojące wideo z planu serialu. Jedna z bohaterek trafi do szpitala!

"Przyjaciółki": Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

W 14. sezonie "Przyjaciółek" czeka nas przerażająca sytuacja! Jedna z bohaterek wyląduje w szpitalu. W sieci pojawiło się niepokojące wideo.

Serial "Przyjaciółki" jest na antenie Polsatu od 7 lat. W tym czasie doczekaliśmy się już 13. sezonów, a jesienią pojawi się 14. sezon produkcji. Aktorki co jakiś czas uchylają rąbka tajemnicy dotyczące odcinków, które już niedługo zostaną wyemitowane w Polsacie. Wideo, które pojawiło się na profilu Joanny Liszowskiej, przyprawiło nas jednak o szybsze bicie serca. Okazuje się, że jedna z bohaterek trafi do szpitala! Co wydarzy się w serialu po wakacjach?

Zobacz także: "Taniec z Gwiazdami": Znamy pierwszą i największą gwiazdę 10. edycji programu! Fani: "Tylko nie to"

"Przyjaciółki": jedna z bohaterek trafi do szpitala! [uwaga spoiler]

W ostatnich sezonach w "Przyjaciółkach" działo się naprawdę sporo. Jednym z najdramatyczniejszych wątków był ten z chorobą Zuzy, która musiała zmierzyć się z rakiem piersi. Ostatecznie jednak udało jej się z nim wygrać.

Wiele zawirowań było także w życiu Patrycji, która opiekuje się córeczką swojego ukochanego, Wiktora. Po śmierci Wiki (Roma Gąsiorowska) to właśnie Patrycja zostanie pełnoprawną matką Klary. Bohaterka jednak długo nie będzie cieszyć się spokojem.

Okazuje się, że dziewczynka trafi do szpitala! Joanna Liszowska opublikowała wideo zza kulis "Przyjaciółek", na którym widzimy, jak mała aktorka leży w szpitalnym łóżeczku, a cała ekipa czeka, aż zaśnie. 

Naprawdę myślą, że ich nie widać. Zaśnie czy nie zaśnie nasz cukiereczek. Nakręcimy scenę czy nie. Nikt nie mówił, że będzie łatwo - napisała aktorka pod wideo.

Niestety Liszowska nie zdradziła nic więcej, nie wiemy zatem, co wydarzy się z małą Klarą. Mamy nadzieję, że to nic poważnego!

Zobacz także: Znamy uczestników 12. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"!

Lubisz "Przyjaciółki"? Sprawdź, którą bohaterkę przypominasz!

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów