25.06.2018 09:37

Do obsady "Przyjaciółek" dołączyła znana aktorka. To gwiazda "M jak miłość"!

"Przyjaciółki" podbiły serca polskich widzów, podobnie jak kiedyś "M jak miłość". Nic więc dziwnego, że coraz więcej aktorów chce grać w tych serialach. Gwiazda "M jak miłość" zdecydowała się na transfer do konkurencji. 

"Przyjaciółki": Anita Sokołowska, Małgorzata Socha, Joanna Liszowska

Fotografia: Instagram/Małgorzata Socha

Już we wrześniu w Polsacie pojawi się nowy sezon serialu "Przyjaciółki", który podbił serca polskich widzów. Perypetie 4 bohaterek są bliskie wszystkim paniom. Nic więc dziwnego, że nie możemy doczekać się tego, co wydarzy się w kolejnym sezonie. Wiemy już jednak, że znów będzie się działo, a do obsady dołączy jedna z najpopularniejszych serialowych aktorek, znana nam doskonale z kultowego "M jak miłość".

Zobacz także: Rewolucja w życiu bohaterki "Przyjaciółek"! U jej boku pojawi się nowa postać. To znany aktor

Magdalena Stużyńska, która wciela się w serialu w postać Anki, podzieliła się z fanami radosną nowiną. Okazuje się, że do obsady dołącza Dominika Ostałowska, znana z serialu "M jak miłość" z roli sędziny Marty. Ostałowska w kultowym polskim serialu grała od samego początku. I choć do tej pory oficjalnie nie zrezygnowała z pracy na planie "M jak miłość", jej postać wyjechała i wątek jest bardzo poboczny. Czyżby aspirowała teraz do roli gwiazdy "Przyjaciółek"?

Ostałowska dołącza do "Przyjaciółek"

Jak na razie nie wiadomo, w jaką postać wcieli się Ostałowska w serialu stacji Polsat. Stużyńska zdradziła jedynie, że nie będzie ona jej siostrą, co mogli podejrzewać fani po ostatnim sezonie.

"

To wielka radość i przyjemność spotkać w pracy znakomitą aktorkę – Dominikę Ostałowską – napisała Stużyńska pod ich wspólnym zdjęciem z planu. "

Internauci i fani serialu byli zachwyceni radosną nowiną, o czym poinformowali aktorkę.

"

Wow, nie mogę się doczekać. "

"

Wspaniałe połączenie. "

"

Dwie super aktorki. "

Jesteśmy bardzo ciekawi, kogo Dominika Ostałowska zagra w "Przyjaciółkach". Mamy nadzieję, że będzie to pozytywna bohaterka.

Którą bohaterkę "Przyjaciółek" lubicie najbardziej?

Którą bohaterkę "Przyjaciółek" przypominasz? Rozwiąż nasz quiz!

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Rozwiąż QUIZ
Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

Autor: Katarzyna Leszczyńska