Tego nie wolno robić aktorkom "Przyjaciółek"! To bardzo trudne dla każdej kobiety

Przyjaciółki na planie serialu: Małgorzata Socha, Magdalena Stużyńska, Joanna Liszowska i Anita Sokołowska
Fotografia: VIPHOTO/East News

"Przyjaciółki" od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród widzów. Aktorki grające w serialu muszą jednak dostosować się do surowych zasad.

Bycie aktorem nie zawsze jest kolorowe. Okazuje się, że w zależności od produkcji, gwiazdy muszą stosować się do surowych reguł. Obostrzenia panujące na planie "Przyjaciółek" równają się niemal tym, które są określane przez dworską etykietę. Okazuje się, że są takie rzeczy, których pod żadnym pozorem nie wolno robić aktorkom występującym w serialu. Rąbka tajemnicy uchyliła jedna z gwiazd produkcji, Agnieszka Sienkiewicz, wcielająca się w postać Dorotki.

"Przyjaciółki": tego nie wolno robić aktorkom

Nie od dziś wiadomo, że gwiazdy seriali mają pewne obostrzenia zapisane w umowie, do których muszą się dostosować. Okazuje się, że "Przyjaciółki" nie są wyjątkiem. Wszystko przez sposób tworzenia takiego serialu. 

Nas obowiązuje coś takiego jak kontynuacja, ponieważ to nie jest tak, że dzisiaj nakręcimy pierwszy odcinek, jutro kręcimy drugi, tylko te odcinki są porozrzucane - opowiada aktorka w rozmowie z Party.pl.

Okazuje się, że przez to aktorkom nie wolno dokonywać żadnych zmian w swoim wyglądzie. Dotyczy to zarówno zmiany fryzury, jak i koloru paznokci. Z pewnością może to być bardzo uciążliwe.

Powiedzmy, że ja dziś kręcę jeden odcinek i zetnę włosy, a za tydzień muszę nakręcić to, co było trzy odcinki wcześniej, no to jesteśmy w lesie. (...) To są takie obostrzenia, które nas obowiązują. I rzeczywiście, w każdej scenie muszę mieć ten sam kolor paznokci, a sceny kręcimy w różnych dniach itd, więc rzeczywiście aktor, jeżeli jest w kontynuacji serialowej, to nie może eksperymentować - powiedziała Sienkiewicz. 

Kobieta zmienną jest, w związku z czym niekiedy ten zakaz musi być bardzo uciążliwy dla gwiazd. Na szczęście zdjęcia nie są kręcone przez cały rok i nasze gwiazdy między jednym a drugim sezonem mogą decydować się na metamorfozy.

Zobacz także: Ile za dzień zdjęciowy zarabiają serialowe przyjaciółki? Gaże aktorów serialowych robią wrażenie!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz.

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów