Czy znana aktorka namiesza w życiu "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska
Fotografia: Instagram/Anita Sokołowska

Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu "Przyjaciółek"! Anita Sokołowska opublikowała tajemniczą fotografię, na której jest znana aktorka. Dołączy do obsady?

Podczas gdy obecnie jesteśmy w środku 12. sezonu "Przyjaciółek", już ruszyły zdjęcia do kolejnej odsłony serialu. Jak widać, produkcja Polsatu nadal cieszy się ogromną popularnością. Zwłaszcza teraz, gdy jedna z głównych bohaterek, Zuza, musi zmierzyć się z okropną chorobą. My z zapartym tchem oglądamy poczynania bohaterek, a okazuje się, że ich grono wkrótce może się powiększyć. Anita Sokołowska niedawno opublikowała tajemnicze zdjęcie z planu, na którym widzimy inną znaną aktorkę.

Tamara Arciuch wystąpi w "Przyjaciółkach"? 

Na zdjęciu na Instagramie Anity Sokołowskiej możemy zobaczyć serialową Zuzę w towarzystwie Tamary Arciuch. Jak donosi portal Onet.pl, aktorka ma dołączyć do obsady "Przyjaciółek". O tym może świadczyć też sam post Sokołowskiej.

W końcu razem pracujemy. @tamara.arciuch #onset - napisała gwiazda.

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli będziemy mogli ujrzeć aktorkę. Co ciekawe, w serialu gra również mąż Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, który od początku "Przyjaciółek" wciela się w postać Pawła Strzeleckiego, męża Anki. Jak na razie medialne doniesienia o występie Tamary w serialu nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wszystko jednak wskazuje na to, że już na wiosnę zobaczymy ją na ekranie. 

Zobacz także: Kożuchowska zarabia mniej od Karolaka? Gaże aktorów serialowych za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie!

Zagłosuj

Którą bohaterkę "Przyjaciółek" lubicie najbardziej?

Liczba głosów:

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz. 

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej
Więcej newsów