Czy znana aktorka namiesza w życiu "Przyjaciółek"?

"Przyjaciółki": Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska i Joanna Liszowska
Fotografia: Instagram/Anita Sokołowska

Rozpoczęły się zdjęcia do 13. sezonu "Przyjaciółek"! Anita Sokołowska opublikowała tajemniczą fotografię, na której jest znana aktorka. Dołączy do obsady?

Podczas gdy obecnie jesteśmy w środku 12. sezonu "Przyjaciółek", już ruszyły zdjęcia do kolejnej odsłony serialu. Jak widać, produkcja Polsatu nadal cieszy się ogromną popularnością. Zwłaszcza teraz, gdy jedna z głównych bohaterek, Zuza, musi zmierzyć się z okropną chorobą. My z zapartym tchem oglądamy poczynania bohaterek, a okazuje się, że ich grono wkrótce może się powiększyć. Anita Sokołowska niedawno opublikowała tajemnicze zdjęcie z planu, na którym widzimy inną znaną aktorkę.

Tamara Arciuch wystąpi w "Przyjaciółkach"? 

Na zdjęciu na Instagramie Anity Sokołowskiej możemy zobaczyć serialową Zuzę w towarzystwie Tamary Arciuch. Jak donosi portal Onet.pl, aktorka ma dołączyć do obsady "Przyjaciółek". O tym może świadczyć też sam post Sokołowskiej.

W końcu razem pracujemy. @tamara.arciuch #onset - napisała gwiazda.

Nie wiadomo jeszcze, w jakiej roli będziemy mogli ujrzeć aktorkę. Co ciekawe, w serialu gra również mąż Arciuch, Bartłomiej Kasprzykowski, który od początku "Przyjaciółek" wciela się w postać Pawła Strzeleckiego, męża Anki. Jak na razie medialne doniesienia o występie Tamary w serialu nie zostały oficjalnie potwierdzone. Wszystko jednak wskazuje na to, że już na wiosnę zobaczymy ją na ekranie. 

Zobacz także: Kożuchowska zarabia mniej od Karolaka? Gaże aktorów serialowych za jeden dzień zdjęciowy robią wrażenie!

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Serial "Przyjaciółki" niezmiennie od kilku lat cieszy się ogromną popularnością. Też go kochasz? Rozwiąż quiz i sprawdź, którą z bohaterek przypominasz. 

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów