Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu serialu "Przyjaciółki". Brakuje na nim największych gwiazd!

Agnieszka Sienkiewicz w białej koszuli i z czerwonymi ustami na premierze filmu
Fotografia: Mateusz Jagielski/East News

Agnieszka Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu serialu "Przyjaciółki". Brakuje aktorek, które grają główne role!

Serial "Przyjaciółki" to jeden z najbardziej uwielbianych i najdłużej emitowanych seriali, które możemy oglądać na antenie stacji Polsat. Jedną z jego największych gwiazd jest Agnieszka Sienkiewicz, która wciela się w postać charyzmatycznej Dorotki. Teraz aktorka opublikowała zdjęcie z planu, na którym brakuje największych gwiazd serialu! Fani są niepocieszeni i obawiają się, że może to mieć coś wspólnego z tym, że ostatnio na planie wykryto koronawirusa. 

Zobacz także: To Małgosia Socha ma koronawirusa?! Ta informacja obiegła media. Aktorka komentuje: "Każdy może zachorować"

"Przyjaciółki": Sienkiewicz pokazała zdjęcie z planu. Brakuje aktorek!

O tym, że na planie "Przyjaciółek" wykryto zakażenie koronawirusem, wiemy od dłuższego czasu, jednak do tej pory nie zostały potwierdzone informacje, kto konkretnie jest zarażony.

To powoduje, że fani serialu wciąż zastanawiają się, kogo tak naprawdę może dotyczyć ta przykra sytuacja. Jak podaje "Plotek", na plan po urlopie nie wróciły dwie aktorki: Małgorzata Socha i Joanna Liszowska.

Teraz jedna z gwiazd serialu, Agnieszka Sienkiewicz, opublikowała zdjęcie, do którego pozuje też Magdalena Stużyńska-Bauer i wizażystki pracujące przy produkcji. Brakuje największych gwiazd "Przyjaciółek", czyli Sochy, Liszowskiej i Anity Sokołowskiej, która wciela się w postać uwielbianej przez widzów Zuzy.

Dzielnie - mimo trudności dla was pracujemy - napisała Sienkiewicz.

Pojawiły się zatem pytania o to, czy "Przyjaciółki" wrócą jesienią na ekrany. "Plotek" zdobył jednak informacje od producentów, którzy uspokajają fanów, że zamierzają zdążyć z emisją do września. 

Na zdjęciu brakuje Małgosi i Joasi, ponieważ rzadko zdarza się tak, by wszystkie przyjaciółki miały plan zdjęciowy tego samego dnia. Tak naprawdę, poza wspólnymi scenami, nie widują się na nagraniach - "Plotek" cytuje wypowiedź osoby z produkcji.

Portal dodaje, że wszystkie aktorki mają się dobrze i wróciły już na plan. Wygląda zatem na to, że już niedługo będziemy mogli ponownie śledzić dalsze losy "Przyjaciółek". 

Zobacz także: Agnieszka Sienkiewicz pokazała brzuch po dwóch ciążach! Fani w szoku: "Niesprawiedliwe to jest"

Lubisz serial "Przyjaciółki"? Masz swoją ulubioną bohaterkę? Sprawdź, którą z nich najbardziej przypominasz! 

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska
Rozwiąż quiz

"Przyjaciółki": którą bohaterką jesteś?

Przyjaciółki: Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Magdalena Stużyńska

1. Jakie cechy charakteru cenisz sobie u facetów?

Oceń artykuł

Komentarze

Przeczytaj więcej

Więcej newsów